x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 90 ürün bulunmaktadır.
Toplam 90 ürün bulunmaktadır.

Havşa Başlı (Din 7991) Civata

Havşa başlı cıvata kullanım alanlarında dayanıklılığı artıran ve geniş bir alanda fayda sağlayan ekipmanlardan biridir. Bu modeller, yüzeye 90 derecelik açıda bulunması sayesinde bağlanma alanı ile aynı hizada olur. Montaj işlemi tamamlandıktan sonra baş kısmı yuvada kalır. Bu nedenle kullanım alanına uygun olup olmadığı doğru belirlenmelidir.

Havşa başlı modeller, ince bir baş kısmına sahiptir. Bu nedenle bağlama alanında bulunan malzemenin de ince olması gerekir. Bu tür cıvataları, kalın malzemelerin bağlanmasında kullanmak mümkün değildir. Baş kısmının dışarıda bulunması gerekiyorsa bu tür modelleri tercih edebilirsiniz.

Havşa Başlı Cıvata Çeşitleri

Havşa başlı imbus cıvata, size sunulan çeşitlerimizden biridir. Bu modeller özellikle dar yapıda olan alanlarda tercih edilir. Baş yapısı sayesinde yuvarlak yerlere çok kolay bir şekilde girmeleri mümkün olur. Bu nedenle kullanım alanının doğru belirlenmesine çok fazla dikkat edilmelidir. Aksi takdirde kullanım alanında istenilen verim alınamaz.

Havşa başlı imbus cıvata siyah ve beyaz renkte olabilir. Civtec Cıvata olarak tüm modellerimizi uluslararası standartlara uygun olarak üretmekteyiz. Allen başlı ve kaplama içermeyen bu ürünler, her zaman çok rahat bir biçimde kullanılabilir. Kullanım alanına göre havşa başlı imbus cıvata beyaz tercih edilebilir.

Flanşlı cıvata da tercih edilebilecek bir diğer modeldir. Bu modelin baş kısmında pul bulunur. Böylece kullanım alanına tam olarak adapte olur. Bu tür cıvatalar yaygın bir şekilde arabalarda kullanılır.

Havşa Başlı Cıvata Ölçüleri

İmbus cıvata ölçüleri arasında sunulan seçeneklerden bazıları şu şekildedir:

  • M20X80
  • M4X10
  • M4X40
  • M4X50
  • M5X8
  • M5X45
  • M6X12

Bu alternatifler arasından kullanım alanına uygun seçim yapabilirsiniz. Ürünlerin sertlik seviyesi 10.9 şeklindedir. Yüksek kaliteli çelik malzeme kullanılarak üretilen ürünlerde hasar söz konusu olmaz.

Havşa Başlı Cıvata Nerelerde Kullanılır?

Havşa başlı cıvata fiyatlarının uygun seviyesinden yararlanarak dar alanlarda ve ince malzeme kullanılan yerlerde bu modelleri tercih edebilirsiniz. Modellerin mukavemet seviyesi 100kg/mm2’dir. Gerilme sınırı ise 90kg/mm2’dir. Yüksek kaliteli modeller 25, 50, 75 gibi farklı adetlerde olacak şekilde satılır. Cıvataların yanı sıra vida, somun, pul-rondela, dübel gibi malzemeleri de Civtec Cıvata’dan satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.