x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 167 ürün bulunmaktadır.
Bosch Professional GST 8000 E Dekupaj Testere - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch PST 650 EASY Dekupaj Testeresi - Bosch %22indirim STOKLAR TÜKENDİ
ÜCRETSİZkargo
Bosch PST 900 PEL Pandüllü Dekupaj Testeresi - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch PKS 40 Daire Testere Makinesi Makinesi - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GST 700 Dekupaj Testere - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Hitachi Cj 90Vst Dekupaj Motor 90Mm /705W - Hitachi %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Hitachi C 7Mfa Daire Testere Motor 190 Mm /1010W - Hitachi %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Hitachi Cc 14St Profil Kesme Motor 355 Mm /2200W - Hitachi %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 167 ürün bulunmaktadır.

Kaliteli ve Dayanıklı Testereler

Testere, geçmişten günümüze kadar gelmeyi başaran aletler arasında yer alır. Kesme işlemlerini başarılı bir şekilde yapan testere, işlevleri bakımından oldukça geniş seçenekler sunar. Farklı testere çeşitlerinin bulunması, kullanım amacına uygun seçim yapmayı sağlar. Testere, evlerin inşasından ahşap işçiliğine kadar geniş kullanım alanlarına sahiptir. Geçmişteki formlarında metal şerit şeklinde olan el testeresi, günümüzde oldukça geniş seçenekler sunarken bu durum da basit el aletinin modern bir hale gelmesini sağlar. Testere türlerinde teknolojiye bağlı olarak geniş model seçenekleri bulunur. Kablosuz ve taşınabilir modeller sıkça tercih edilen türler arasında yer alır. Birçok testere seçeneği bulunur. Bosch Testere seçenekleri farklı uygulama alanlarında kullanılır. Hem yapı hem de hobi amacıyla tercih edilen ürün seçenekleri, işlemlerin kolay ve işlevsel olmasını sağlar.

Testerenin üstün nitelikleri sayesinde çalışma yapmak oldukça keyifli bir hale gelir. Özellikle hobi amacıyla yapılan işlerde estetik detaylar ön plana çıkar. Yapı işleri ise yüksek performans ortaya koyarak, başarılı sonuçlar elde etmeye yardımcı olur. Kesme ve şekillendirme işlemlerinde yardımcı olan motorlu testere seçenekleri sayesinde düzgün ve hızlı sonuçlar elde etmek mümkündür. Siz de geniş seçenekler sunan testere çeşitlerimize göz atabilir, ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Lider marka güvencesiyle kaliteyi uygun fiyat seçenekleriyle güvenle alabilirsiniz.

Testere Türleri Nelerdir?

Testere denildiğinde akla genel olarak basit yapıdaki ürünler gelse de, çok geniş seçenekler bulunur. Bu durum farklı türdeki testerelerin kullanım amacına uygun olacak şekilde seçilmesini sağlar. Başlıca testere türleri arasında şarjlı el testeresi yer alır. El testeresi genel olarak ahşap, plastik veya metal gibi malzemelerin kesilmesinde kullanılır. Evdeki küçük işleri ve hobi amaçlı çalışmaları yapmak için idealdir. Zanaatkarlık projelerinde tercih edilir. Dekupaj testere eğik, detay gerektiren ve kavisli kesimlerde kullanılır. Ahşap, plastik, laminat gibi malzemeler için uygundur. Çift ağızlı testere, iki karşıt yönlü kesici kenardan oluşur. Daha çok ahşap ve mobilya sektöründe kullanılır. Mobilya yapımında etkili sonuçlar ortaya koyar.

Daire testere, döner bir disk üzerine monte edilen dairesel bıçağıyla oldukça işlevseldir. Farklı sektörlerde kullanılan Bosch Daire Testere pratik ve başarılı kesimler yapar. Tezgah testere, büyük bir tezgah üzerine monte edilmiştir. Sabit bir testere bıçağı bulunur ve ahşap atölyelerinde kullanılır. Bir diğer testere seçeneği olan bant testere ise büyük levha malzemelerini kesmeye uygundur. Düzgün ve hızlı kesimler vermesiyle tercih edilir. Ahşap, plastik ve metal kesimlerinde kullanılır. Tilki kuyruğu testere ise şeklinden dolayı bu ismi alır. Bir tür el testeresidir ve bıçağın dişli ucu, kuyruğa benzer. Ahşap işçiliği ve marangozlukta kullanılır. Bosch Tilki Kuyruğu, detaylı ve hassas kesimler yapmaya uygundur. Dekoratif ahşap işçiliği gibi projelerde kullanılır. Tilki kuyruğu testere ucu farklı kesim tekniklerini yapabilme yeteneği ile dikkat çeker. Civtec Cıvata olarak uzman markaların dayanıklı ve kaliteli testere modellerine uygun fiyat fırsatlarıyla ulaşmanızı sağlıyoruz. Geniş ürün seçeneklerimiz sayesinde işlerinizde kolaylık sağlayacak ürünlere hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Testere Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Testere seçiminde birçok detaya dikkat etmek gerekir. İlk olarak testerenin kullanım amacının belirlenmesi tavsiye edilir. Hangi alanda ne gibi projelerde kullanılacağının belirlenmesi, beklenen performansı ortaya koymayı sağlar. Ahşap, metal, plastik kesimi gibi uygulamalar için farklı testere türleri bulunur. Bu noktada kesilecek malzemenin türü de önemlidir. Örnek olarak ağaç testere ile ahşap projelerin kesme ve şekillendirme işlemleri yapılabilir. Kesim tipleri de testere seçiminde önemli konular arasında yer alır. Düz, kavisli ve eğik kesim türleri için ihtiyaca uygun seçimlerin yapılması gerekir. Proje gereksinimleri ve estetik detaylar dikkate alınmalıdır.

Elektrikli hızar seçeneklerinde güç ve performans oldukça önemlidir. İşe uygun güç seviyesinde bir ürünün seçilmesi gerekir. Büyük ve yoğun bir proje yapılacaksa ürün oldukça güçlü olmalıdır. Bazı projeler için testerenin taşınması gerekebilir. Bu nedenle ergonomik yapıdaki bir testere seçimi tavsiye edilir. Bu sayede esneklik kazanılabileceği gibi işlevsellik elde etmek de mümkündür. Ancak güç konusu ele alındığında sabit bir tezgahta bulunan testerelerin daha çok güç verdiği bilinen bir gerçektir. 

Detay gerektiren ve küçük alanlar için tilki kuyruğu testere bıçağı uygundur. Bu tipte testereler ile farklı işlemlerde maksimum estetik görünüm kazanmak mümkündür. Seçilen modelde güvenliğin dikkate alınması oldukça önemlidir. Güvenlik kilidi, emniyet kalkanları gibi özelliklerin olmasına dikkat edilmelidir. Tüm bunlar dışında şarjlı testere fiyatları da incelenmelidir. Projenin ve ihtiyaçların bütçeye uygun olması gerekir. Genel itibari ile düşük bütçeyle satılan el testere fiyatları özellikler açısından diğerlerine göre daha kısıtlıdır. Sitemizden uygun fiyatlarla ve avantajlarla ihtiyacınıza uygun kaliteli ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.

Testere Hangi Alanlarda Kullanıma Uygundur?

Başta şarjlı testere olmak üzere birçok seçenek geniş kullanım alanları sunar. Neredeyse her alanda gerekli olan elektrikli testere seçenekleri, inşaat ve marangozluk sektörlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Ahşap işçiliğinde marangozların vazgeçilmez aletleri arasında testere bulunur. Testere bıçağı ile şekillendirme ve oyma gibi pek çok işlem yapılır. Bunun yanı sıra ev tamiratlarında da testereye başvurulur. Mobilyaları değiştirme ve onarma özelliğine sahiptir. Bosch tilki kuyruğu testere ucu detaylı kesimler ve şekillendirmelerde sıkça kullanılır. Benzersiz sanat projeleri yapmaya yardımcı olur. Yaygın kullanım alanları arasında metal işleme yer alır. Özel metal testereleri kullanılarak, çeşitli metal malzemeleri kesmek için tercih edilir.

Dekupaj testere, ahşap levha ve plakaları kesmeye yardımcı olur. Oyuncak ve mobilya yapımı gibi pek çok projede kullanılır. Hobiyle uğraşanlar için vazgeçilmez bir seçenektir. Daire testere bıçağı ise neredeyse bütün endüstriyel alanlarda kullanıma uygundur. İnşaat ve yapı sektöründe çalışmalar yapmaya yardımcı olur. Bunların dışında daire testere sanat, zanaat, ambalaj endüstrilerinde de kullanılır. Elektrikli testere seçenekleri kullanıcılara hızlı ve etkili sonuçlar ortaya koyar. Dayanıklı ve kaliteli birçok testerenin bulunması, projenin ihtiyaçlarına uygun seçim yapılmasını kolaylaştırır. Sitemizden testere bıçağı dâhil çok fazla ürün seçeneklerine kaliteli marka ve model alternatifleri ile ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.