x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 71 ürün bulunmaktadır.
Ceta Form Standart Makas - CETA %37indirim YENİürün
Ceta Form Çok Amaçlı Eğri Makas - CETA %37indirim YENİürün
İzeltaş Sentil 20 Parça - İzeltaş %37indirim
Ceta Form Bağ Makası 210mm - CETA %37indirim
İzeltaş 220 mm Hafif Tip Bağ Makası - İzeltaş %37indirim
ÜCRETSİZkargo
İzeltaş 42 mm Plastik Boru Kesme Makası - İzeltaş %37indirim
ÜCRETSİZkargo
Toplam 71 ürün bulunmaktadır.

Kesici Makas Çeşitleri

Civtec Civata az güçle çok işler başarabileceğiniz kesici makaslar modellerini sizlerle buluşturuyor. Özel ağız, gövde ve sap tasarımları sayesinde, çeşitli sertlik seviyesine sahip birçok malzemeyi, istediğiniz şekilde kesebilir ve şekil verebilirsiniz.  

Standart makasların yanı sıra, tamir, tadilat ve bahçe bakımında da rahatlıkla kullanabileceğiniz alternatif tasarımları sizlere sunuyoruz. 

Günlük evde kullanabileceğiniz ya da profesyonel amaçlara hizmet eden kesici makas çeşitleri, teknik ve hassas kullanım işleviyle de işlerinizi kolaylaştırıyor. 

Ergonomik Tasarımıyla Dikkatleri Çeken Kesici Makas Çeşitleri

Takım çantalarınızın vazgeçilmezi olan kesici makas çeşitleri ile işleriniz artık daha kolay. Tesisat ve inşaatlara yönelik makas modelleri, çok yönlü kullanım kolaylığı sağlayan kesici makas modelleri ve kesici budayıcı makas modelleri her işinizi profesyonellikle yapmanızı sağlıyor.

Plastik Boru Kesme Makası

Tesisat uygulamalarınızı daha kolay hale getiren plastik boru kesme makası, PPRC, PVC, PEX, PP-R Folyolu, PP-R Kompozit boru çeşitlerini daha rahat şekilde kesmenize olanak tanıyor. 

Demir Kesme Makası

Demir kesme makası, sert metal ve inşaat demirlerini aşırı güç sarf etmenize gerek kalmadan kesmenizi sağlıyor. Yapı faaliyetlerinde kullanılan hırdavat ürünlerimizin içeriğinde yer alan İzeltaş demir kesme makası farklı boyutlarını inceleyebilirsiniz.

Kaportacı Makası

Kaportacı makası, farklı tip ve kalınlığa sahip metal malzemeleri, sorun yaşamadan kesebilmenize imkân tanıyor. Bakırdan alüminyuma, paslanmaz çelikten soğuk lamine çeliğe kadar olan ürünleri zahmetsizce kesebiliyorsunuz.

Tel Kesme Makası

Tel kesme makası vida ve tellerin  kolaylıkla kesilmesini sağlıyor. Özel ağız yapısına sahip olarak tasarlanıyor. Tellerin uygun formda kesilmesini istiyorsanız bu makas tam size  göre.

Çok Amaçlı  Kesim Makası

Çok amaçlı eğri makas, birçok farklı ürünün kesilmesi için kullanılıyor. Bu makası ahşap, tel, plastik, deri, hafif sac gibi farklı dokular üzerinde  kullanabiliyorsunuz. 

Sac Makası

Sac kesme makası düz ve sac kesme makası eğri olarak inşaat demirlerini bükmek ve kesmek için fonksiyonel bir şekilde kullanabilirsiniz. Daha kolay ve güvenli bir şekilde sac ve teneke gibi ürünleri kesmenizde büyük yardımcınızdır. 

Kombine Makas

Kombine makas, metal İşleri atölyesinde birçok farklı kesimin yapılabildiği makinedir. Kombine makas her çeşitte dolu sac ve profilin kesim işlemini, delme ve zımbalama işlemini gerçekleştirebiliyor.

Kuyumcu Makası

Kuyumcu makası, kıymetli metallerin şekillendirilmesi ve özel boyutlara getirilmesi amacıyla çelikten üretilen bir üründür. Teknik özellik olarak kuyumcu makası düz ve kuyumcu makası eğri ikiye ayrılıyor. Makasın farklı ağızlara sahip olması, yapılacak işlemin daha nitelikli işlenmesine sebep oluyor.

Ofis Makası

Herkes tarafından sıklıkla kullanılan ofis makası, yalnızca kâğıt makası olarak kullanılmakla kalmaz, naylon plastik gibi ürünleri de kesmenize de yardımcı oluyor. 

Kesici Makas Fiyatları

Ev işleriniz ya da profesyonel iş hayatınızdaki uğraşlarınız, kesici makas model seçenekleri ile artık çok daha kolay! 

Üstelik tornavida ve bits uçlar, pense çeşitleri, kargaburun, kerpeten, lokma takımı ve lokma anahtarları, çekiç, keser ve tokmak ürünlerimizde farklı marka, model ve ebatlar sizleri bekliyor. 

Kullanım amaçlarına göre farklı ergonomik tasarımlara sahip ürünler, işlerinize nitelik katıyor. Cazip kesici makas fiyatları ile sizleri buluşturan Civteccivata.com.tr ile zevkli çalışmaların keyfini çıkarın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.