x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 23 ürün bulunmaktadır.
Bosch Professional GDX 18V-200 C Solo Makine - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GDR 12V-105 Solo Makine - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GDR 120-LI Solo Makine - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GDR 12V-110 Solo Makine - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GDS 18V-LI HT Solo Makine - Bosch %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 23 ürün bulunmaktadır.

Şarjlı Somun Sıkma Makinesi Çeşitleri

Somun sıkma ürünleri hayatı kolaylaştırıcı temel tadilat aletleri içinde yer alır. Bu ürünler imalat sanayi başta olmak üzere inşaat sektöründe, tamirat ve farklı birçok alanda tadilat işlerinde sık sık kullanılır. Şarjlı somun sıkma ürünleri sayesinde somunları hızlı ve güçlü bir şekilde sökebilir ya da takabilirsiniz.

Elektrikli somun sıkma makinesi çeşitleri zorlu somunları sıkmak için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Hem şarjla hem de elektrik bağlantısı ile çalışan makineler pratik bir kullanım sunar. Civtec Cıvata üzerinden Bosch akülü somun sıkma modellerinin görsellerini ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Somun Sıkma Makinelerinin Özellikleri Nelerdir?

İşlevsel ve fonksiyonel kullanıma sahip olan akülü somun sıkma makineleri farklı özelliklerle üretilir. Civtec Cıvata üzerinden farklı amaçlara hizmet eden akülü aletler satın alabilirsiniz. Bosch markasının pek çok modelde;

  • Farklı sıkma gücü,
  • Kademe ve devir ayarı,
  • Sağa ve sola dönüş ayarı ve dönüş kabiliyeti,
  • Pratik başlık değişimi gibi özellikler mevcuttur.

Şarjlı Somun Sıkma Makinesi Modelleri Nelerdir?

Şarjlı somun sökme modelleri içerisinde tamamı çelikten olan tasarımlar kullanıcıların dikkatini çekiyor. Elle taşımada kolaylık sunan modeller, farklı boyutlarda uçları ile çeşitli eklentilere yer verilen tasarımlardan oluşur. Işıklı modeller ise her ortamda kullanım kolaylığı sunar. Özellikle karanlık alanlarda kullanımı kolaylaştıran Bosch somun sıkma şarjlı modellerin tasarımları dikkat çeken seçenekler arasında yer alır. Somun sıkma makineleri pratik bir kullanıma sahip olduğu için profesyonel ve amatör kullanıma uygundur.

Somun Sıkma Makinesi Satın Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Somun sıkma makinesi satın almadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri üründen beklentilerinizi belirlemektir. Ürünün özelliklerini incelediğinizde beklentilerinize uygun olup olmadığına daha kolay karar verebilirsiniz. Ürünün gücüne ve nerede kullanılacağınıza bağlı olarak da seçiminizi yapabilirsiniz.

Somun sıkma aparatları daha güçlü bölgelere uygun olsun istiyorsanız, satın alacağınız cihazın bu bölgelere uyumlu şekilde çalışması ve yeterli dayanıklılığa sahip olması gerekir. Makinelerin kullanım sırasında sunduğu rahatlık da son derece önemlidir. Sesinin yüksekliği ve alçaklığı da önemli noktalardan biridir. Somun sökme tabancası modellerini incelerken sesi, ağırlığı, gücü ve kullanması gereken elektrik akımına dikkat etmeniz gerekir.

Somun Sıkma Makinesi Fiyatları

Bosch somun sıkma fiyatları müşteriler için farklı seçenekler sunar. Her bütçeye hitap eden ürünler, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefler. Civtec Cıvata bu konuda kendini kanıtlamış Bosch şarjlı somun sıkma makineleri ile sizi buluşturur. Hem profesyonel kullanım hem de amatör kişilerin kullanımına özel makineleri satın alarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Civtec Cıvata üzerinden istediğiniz özelliklere sahip somun sıkma ürünlerini sıralamak için filtreleme yöntemini kullanabilirsiniz. Filtreleme özelliği ile hiç zaman kaybetmeden bütçenize uygun ve çeşitli özellikte olan ürünleri sıralayabilirsiniz. Uygun fiyatlı Bosch darbeli somun sıkma ürünlerine sahip olarak tamirat ve tadilat gerektiren işleri yüksek kalitede, profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bosch markası ürünlerini uygun fiyat seçenekleri ve maksimum performans elde edebileceğiniz kalitede sunar. Civtec Cıvata her bütçeye uygun ürün kalitesi ile kendini kanıtlamış Bosch ürünlerini müşterileri ile buluşturur. Civtec Cıvata üzerinden fiyat aralıklarını ve ürünleri daha detaylı inceleyebilir ve dilediğiniz modeli güvenle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.