x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Paslanmaz Din 127 Yaylı Rondela

Paslanmaz yaylı rondelanın kullanım alanının son derece geniş olduğundan bahsetmek mümkündür. Makineler, otomobiller, mobilyalar bu tür rondelanın kullanım alanları arasında yer alır. Sık kullanılan bu malzemenin amacı, somunların sabit durmasını sağlamaktır. Paslanmaz rondela ile somunun açılması zorlaşır. Aynı zamanda somunun yüzeyde yol açtığı basınç da malzeme içerisinde eşit olarak dağılır

Paslanmaz ürünler kategorisinde olan bu parça; cıvata, somun ve vidalarla beraber kullanılır. Aynı zamanda nemin sızdırmaması amacıyla da bu parça tercih edilir. Paslanmaz pul-rondela çeşitleri somunların dönmesini engeller. Böylece bağlantı malzemelerinin gücü ciddi manada artırılır.

Yaylı Rondela Nedir?

Paslanmaz inox yaylı rondela çeşitleri, farklı adetlerde olacak şekilde satışa sunulur. 10 adetten 1000 adede kadar olan çoklu satış seçenekleri arasından ihtiyaca göre seçim yapılabilir. Din 127 yaylı rondela çeşitleri arasında A2, A4 ve A4 80 seçenekleri vardır. M3, M16, M10 ve M14 gibi farklı alternatifler, çeşitli kullanım alanlarında somunlara yüksek seviyede destek oluşturur.

Paslanmaz Yaylı Rondela Çeşitleri

Paslanmaz inox yaylı rondela yüksek kalitesiyle kullanıcıları memnun etmeyi başarır. Bu tür ürünler özellikle yatlarda kullanılır. Tekne ve marinlerde de tercih edilen din 127 rondela ürünlerinin paslanmaz yapıda olması, sürekli suyla temasa bağlı hasar oluşumunu engeller.

Paslanmaz Yaylı Rondela Ölçüleri

Paslanmaz geniş pul seçenekleri, güçlü bağlantılar için son derece önemlidir. Somun, cıvata ile yapılan bağlantılar, doğru desteklenmediği takdirde kolayca gevşer. Bu nedenle paslanmaz pul modelleri ile gerekli güçlendirme yapılmalıdır.

Paslanmaz Yaylı Rondela Fiyatları

Paslanmaz yaylı rondela fiyatlarının cazip yapıda olması sayesinde istediğiniz sayıda ürün satın alabilirsiniz. Cazip fiyatlardan yararlanarak farklı kullanım alanları için tasarlanan seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

Paslanmaz tırtıllı pul gibi farklı model seçeneklerinin olması farklı işlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilen ürünler, sizi hem maliyet hem de kalite anlamında memnun eder.

Düşük maliyetlerle yüksek kaliteli ürünlere sahip olarak işlerinizi daha hızlı ve güvenli bir şekilde bitirebilirsiniz. Böylece işlerinizde her zaman güvenilirliğinizi kanıtlayabilir ve sağlamlığı garanti edebilirsiniz. Rondelaların yanı sıra perçin, gresörlük, trapez semer gibi parçaları da Civtec Cıvata’dan satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.