x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Bakır Pul Çeşitleri ve Fiyatları

İhtiyaçlarınız çerçevesinde tercih edeceğiniz bağlantı elemanları için Civtec Cıvata’nın, ürün çeşitliliğini inceleyebilirsiniz.

Bağlantı Elemanı Nedir?

Özellikle endüstriyel alanlarda, parça ve ürünlerin birleştirilmesinde kullanılan ürünlere, bağlantı elemanı adı verilmektedir. Oluşturulan görselin sağlamlığı, kullanılabilirliği, sabitliği gibi işlevleri yerine getirmek üzere kullanılan, tamamlayıcı parçalardır.

Bağlantı Elemanları Nelerdir?

Herhangi bir sistem ya da makine içerisinde yer alan parçaları, birbirine bağlamak için kullanılan bağlantı elemanları, geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Bu elemanlar: cıvata, somun, vida, dübel gijon-saplama, perçinler ve perçin somunları, firkete, yaylı pim ve kupilya, gresörlük, trapez semer, pul-rondela gibi daha pek çok çeşitlilikle sıralanmaktadır.

İhtiyacınız olan ve gerekli gördüğünüz ölçülerle tercih edeceğiniz bağlantı elemanlarını incelemek için Civtec Cıvata’yı ziyaret edebilirsiniz. Bu elemanlar içerisinde yer alan farklı ölçüler ile tercih edebileceğiniz ve kullanılacağı sektör bakımından geniş bir yelpazeye sahip olan ürün ise rondela yani pullardır.

Civtec Cıvata Pul Çeşitleri Nelerdir?

Ürün kapasitesi geniş olan Civtec Cıvata’da satışa sunulan rondelalar, boyutları ve standartları ile çeşitlilik göstermektedir. Peki, Civtec’te tercih edeceğiniz rondela seçenekleri nelerdir?

Din 125 pul, Din 127 yaylı rondela pul, whitworth pul, Din 6798 tırtıllı pul, Epdm contalı pul, alüminyum pul, şase pul ve bakır pul gibi ürünler, Civtec Cıvata’da tercih edebileceğiniz malzeme seçeneklerindendir. Bu ürünler içerisinde yer alan ve sıklıkla tercih edilen ise bakır pullardır. Bakır pullar nedir ne için kullanılır?

Bakır Pul Ne İçin Kullanılır?

Sistemlerin hatasız çalışmasında etkili olan pullar, farklı malzemelerle üretilen ürünlerdir, amyantlı pul, pirinç pul, çelik pul gibi bakır pullar da en çok kullanılan rondela seçeneklerindendir.

Bakır pullar, sızdırmalık özelliğinin yüksek kalitesi sebebiyle pek çok alanda kullanılmaktadırlar. Bu pullar, diğer yüzeyin kusurlarını telafi etme özelliği, monte edildiği alanda belirli bir esneklik seviyesi oluşturması sebebi ile sıklıkla tercih edilirler.

Bakır pullar, flanş bağlantıları ve fitinglerin aşırı basınçtan sızdırmazlığı için özellikle tercih edilen malzemelerdir.

Civtec Cıvata’da tercih edebileceğiniz bakır pul koleksiyonunu inceleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz ölçü ve özellikte bakır pul seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Bakır Pul Çeşitleri Nelerdir?

Bakır pullar, iç çap ölçüleri ve tırnak sayıları ile çeşitlilik gösteren ürünlerdir. Yapısal olarak 6 tırnak, 3 tırnak, 4 tırnak gibi tırnak sayısının yanında, kalınlıklarına ve iç çapının milimetrik ölçümlerine göre belirlenen bir çeşitliliğe sahiptir.

Civtec Cıvata’da iç çap ölçümü 3/4 ınch, 5/16 ınch, 1/4 ınch,… 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 16mm, 20mm, 22mm, 24mm, 27mm, 30mm çaplarında bakır pul çeşitlerini temin edebilirsiniz.

Civtec Cıvata, bakır pul çeşitleri ve bakır pul fiyatları ile kaliteli ürün için, uygun alışveriş fiyatlarını sizlere sunarak, ekonomik ve güvenilir alışveriş gerçekleştirmenizde yardımcı olmaktadır. Siz de ihtiyacınız olan bağlantı elemanları için Civtec Cıvata’nın sunduğu ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.