x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

Gevşemeyi Önleyen Din-985 Fiberli Somun

Gevşemeyi çok zor hale getiren fiberli somun titreme ve sarsıntı olan yerlerde sağlam bağlantı kurar. Bağlantı elemanlarının gevşeme sorununu ortadan kaldıran bir üründür. Dayanıklı yapısı olan bağlantı elemanları arasında yer alır. Yapı alanlarında verimli kullanım sağlar. Fiberli somun kilit somunu olarak da bilinir. Standart somunların yeterli olmadığı durumlarda fiberli somunlar devreye girer. Fiberli somun çeşitleri seçeneklerine bağlantı çözümlerinde uzman firmamızın geniş ürün seçenekleri arasında bulabilirsiniz. Yapı sektöründe sıklıkla gevşeme sorunları yaşanır. Bu sorunların önüne geçmek için fiberli somun kullanılır. Sağlam yapılar için mekanizmayı sağlam bağlantı elemanları ile bağlamak gerekir. Fiberli somun sarsıntı ve titreşim olan yerlerde sağlam bağlantıyı kurmanızı sağlar. Firmamız yüksek kalite farkıyla indirimli fiberli somun fiyatları sunar. Uygun fiyat yüksek kalite farkıyla aradığınız sağlam bağlantı çözümlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. M8 fiberli somun gibi farklı boyutlarda ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bağlantı şekline göre boyut ve ölçü tercihini kolaylıkla yapabilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde fiberli somun seçeneklerine sitemizden ulaşabilir, indirim olanaklarından yararlanarak istediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz.

Fiberli Somun Kullanım Alanları

Sağlam, dayanıklı ve işlevsel fiberli somun başta sanayi sektörü olmak üzere birçok sektörde önemli bir role sahiptir. Fiberli çelik somun gevşeme sorunu olabilecek her alanda mekanizmayı sağlamlaştırır. Metal ya da ahşap yüzeylerde iki parçayı birleştirirken kullanılır. Sanayi alanlarında gevşeme özelliği olmayan somun ve cıvata kullanılması gerekir. Montaj ve inşaat alanlarında fiberli somun sıklıkla tercih edilir. M10 fiberli somun gibi farklı boyutlarda ürünler bağlantı şekline göre seçilebilir. Yüksek dayanıklılık gerektiren bağlantılarda fiberli somun ideal tercihtir. Yüksek torka maruz kalacak alanlarda sabitleme sağlar. Cıvatanın gevşememesi için kullanılır. M3 fiberli somun gibi alternatif ölçülerde somun seçenekleri vardır. Sarsıntı ve titreyiş olan yerlerde bağlantıları sabitlemek için fiberli somun tercih edilir. M4 fiberli somun ölçüleri en çok kullanılan ölçüler arasında yer alır. Bağlantı alanına göre farklı ölçülerde somun tercih etmek mümkündür. M5 fiberli somun da bunlardan biridir. Fiberli somunlarda M6 fiberli somun kullanım olarak sık kullanılanlardandır. Bağlantı alanına göre fiberli somun ölçüleri değişir. Ölçüye göre en kaliteli fiberli somun seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bağlantı çözümlerinde uzman firmadan kaliteli seçimler yaparken ekonomik olanaklardan yararlanabilirsiniz. İndirim fırsatlarını değerlendirerek gevşemeyi önleyecek fiberli somun siparişi verebilirsiniz. Her detayda kalite farkını bizimle yaşayabilir, siz de memnun müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.

Bağlantı Şekline Göre Somun Çeşitlerine Kolay Ulaşın

Somun tasarımları bağlantı şekline göre farklı seçenekler sunar. Somun özelliklerine göre alternatif modeller vardır. Altı köşe somun diğer somunların bağlantı yerlerinden çıkmaması için takılan ikinci somundur. Bağlantıyı sağlamlaştırmak için kullanılır. Altı köşe somun seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Flanşlı somun marangozlukta en çok kullanılan somun çeşitlerinden biridir. Metal ve ahşap parçaların birleştirilmesini sağlar. Flanşlı somunlarda kaliteli seçenekleri sitemizde bulabilirsiniz. Kör somun bir tarafı kapalı bir tarafı açık olan somundur. Cıvata ucunun açığa çıkmasını önler. Yüksek kalitede kör somun almak için sitemizdeki ürünlere göz atabilirsiniz. Kelebek somun cıvata ve vidanın birbirine sıkıca tutunmasını sağlayan somun türüdür. Yaygın olarak kullanılan bir somundur. Ağaç somunu cıvatanın ağaca monte edilmesini sağlar. İhtiyacınız olan tüm somun çeşitlerini sitemizde bulabilir, indirimli fiyatlarla kaliteli seçimler yapabilirsiniz. Bağlantı çözümlerinde lider firmalardan biri olarak sektörün öncü adımlarını atmaya devam ediyoruz. Somun üretiminde yenilikçi teknolojilerle yüksek kaliteyi her detayda yaşatıyoruz. Aradığınız somun seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, güvenle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.