x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 406 ürün bulunmaktadır.
Toplam 406 ürün bulunmaktadır.

Akb Yarım Diş (Din 931) Civata

Ekleme ve tesbit parçası olan akb yarım diş cıvata somunu sıkarak bağlama sağlar. Paso ve yarım paso olarak ayrılan cıvatalarda yarım paso cıvata standartlarda belirtilen yere kadar çekilen cıvatadır. Yarım diş cıvata yarım paso cıvata demektir. Gövdesi toleranslı cıvatalar arasında yer alan akb yarım diş cıvata DIN normunda sıklıkla kullanılır. Yarım diş cıvata somun ile birlikte kullanılan cıvatalardandır. Tam diş cıvatalarda diş kafa dibine kadardır. Yarım diş cıvatalarda ise belli bir yere kadardır. Cıvata bağlanmak istenen parçaları somunla birlikte bağlayan elemandır. Bağlantı elemanları arasında sık kullanılan seçeneklerden biridir. Yarım diş cıvata çeşitleri boyutlarına göre değişebilir. Cıvatalarda baş kısmı ve tasarım olarak farklı modeller bulunur. Yarım diş cıvata fiyatları tasarım ve kaliteye göre değişirken en iyi fiyatla en yüksek kaliteyi firmamız sunar. Kaliteli ürün ve uygun fiyat seçenekleriyle sorunsuz bir alışveriş deneyimini her zaman yaşarsınız.

Yarım Diş Cıvatalar Nerede Kullanılır?

Bazı büyük momentler ileten makine elemanlarında toleranslı cıvatalar kullanılır. Yarım diş cıvatalar da gövdesi toleranslı cıvatalar arasında yer alır. Büyük güç ileten sistem elemanlarını sıkıca bağlamak için yarım diş cıvatalara ihtiyaç duyulur. Altı köşe başlı demir cıvata siyah gibi ürünler makine bağlantılarında sıklıkla tercih edilir. Renk olarak sistemde görünümü düzgün kılan renkler tercih edilebilir. Altı köşe baş demir cıvata beyaz renk olarak da seçilebilir. Gövde toleranslı cıvatalar büyük güç gerektiren sistemlerde bağlantıyı sağlamlaştırır. Somunu sıkmak suretiyle sıkıştırma sağlar. Akb tam diş cıvata da aynı amaçlarla kullanılır. Bağlantıda somunu ekstra sağlamlaştıran bir elemandır. Gövdesi toleranslı cıvatalar arasında yer alan yarım diş cıvata sağlam ve etkilidir. Din 931 cıvata ölçüleri en çok kullanılan yarım diş cıvata ölçüleridir. Standart ölçüler dışında farklı ölçüler de tercih edilebilir. Yarım diş cıvata çeşitlerini sitemizden inceleyebilir, sağlam ve kaliteli tercihler yapabilirsiniz. Bağlantı çözümlerinde uzman firmamız fiyat-performans konusunda en iyi verimi almanızı sağlar. Uzun yılların deneyimini ve yenilikçi teknolojileri bir araya getirerek en iyi bağlantı çözümlerini sunuyoruz. Firmamızdan her türlü bağlantı elemanını kaliteli firma garantisiyle sipariş edebilirsiniz.

Her Türlü Cıvata Çeşidinde Yüksek Kalite Farkı

Cıvatalar bağlantı alanına göre farklı tasarımlarda olur. Tasarım ve işlev olarak birbirinden farklı birçok cıvata seçeneği bulunur. Kullanım alanı ve amacına göre alternatif cıvata seçenekleri değerlendirilebilir. İmbus cıvata başı silindir ve gömme şeklinde olan, dar alanlarda kullanılan cıvata türüdür. Flanşlı cıvata kafa arkası pullu olan cıvata seçeneğidir. Havşa başlı cıvata ince parçaların birleştirilmesini sağlar. Tampon cıvata olarak da bilinen yuvarlak başlı cıvata seçenekleri de dayanıklı cıvatalardır. Setskur cıvata başı olmayan cıvata türüdür. Yüksek kalite farkıyla tüm cıvata çeşitlerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kaliteli firma garantisiyle bağlantı çözümlerinde en iyi standartlara, sağlam ve kaliteli bağlantılara sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.