x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 369 ürün bulunmaktadır.
Toplam 369 ürün bulunmaktadır.

İmbus (Din 912) Civata Modelleri

DIN 912 imbus cıvata seçeneklerimiz, oldukça kullanışlı alyen başlıklı cıvata modeli arasındadır. Hammaddesi çeliktir. Ürünlerimiz, çapına orantılı sertlik derecesine sahiptir. Galvanizli çeşitleri bulunduğu gibi düz imbus çelik cıvata siyah rengi de mevcuttur. Bunun yanı sıra çinko pul kaplama ve elektrolitik kaplama yapılan modellerimiz de bulunur. Uluslararası kalite standartlarına uygun üretim yaptığımız bu bağlantı elemanlarının dayanıklılık seviyesi oldukça yüksektir. Tüm sektörler için kullanıma müsaittir. En büyük özelliği paslanmaz olmasıdır. Gömme başlığa sahip olması sebebiyle çoğu alanda tercih edilir. Özellikle cıvata başlığının dışardan gözükmesi istenmediğinde kullanılabilecek en uygun modelimizdir.

Avantajlı Cıvata Çeşitleri Nelerdir?

Kullanıldığı alanı güçlendiren ve parçalanması zor bağlantı elemanları cıvata olarak adlandırılır. Birbirine bağlanmak istenen parçalar üzerinde delik açarak kullanılır. Bu noktada pek çok cıvata çeşitleri mevcuttur. Kullanım amaçlarına, gövde biçimine ve diş sayısına göre sınıflandırılır. Özel üretim cıvatalarımız olabileceği gibi standart ölçülerde ürettiğimiz modellerimiz, genellikle her alanda kullanıma müsaittir. Sıkıştırıldığı alanda tamamen gizli kalan havşa başlı cıvata modellerimiz, mobilya sektöründe yaygın olarak kullanılır. Sağlamlık açısından son derece güvenilir olan çelik cıvata modellerimiz, yaygın kullanım alanına sahiptir.

Kullanışlı Din 912 İmbus Cıvata Çeşitleri

İmbus cıvata çeşitleri, son derece dayanıklı ve kullanıldığı bölgenin birbirine oldukça sağlam bir şekilde tutturulmasını sağlayan modellerimiz arasındadır. Ağaç veya metal parçaların birleşimi için kullanılır. Zemin üzerinde açılan deliğe imbus cıvata yerleştirerek iki parçanın birbirine bağlanması sağlanır. Somun kullanıldığında, somun anahtarının giremeyecek kadar küçük olduğu bölgelerde imbus çelik cıvata modelimizin tercih edilmesi daha uygundur. Çeşitliliği çaplarına ve diş sayılarına göre belirlenir. Civtec Cıvata olarak DIN 912 ve tüm cıvata modelleri konusunda son derece geniş bir yelpaze sunarız.

DIN 912 İmbus Cıvata Ölçüleri

İmbus cıvata ölçüleri, ürünlerimizin çapına göre belirlenir. Ürünlerimizin çapı 3 seviyesinde başlar. Bu noktada farklı ölçülerde üretimler yaparız. Cıvata ölçüleri, çap ile boy çarpımına göre belirlenir. Bunun dışında diş sayılarına göre de sınıflandırılan imbus cıvata modellerimiz, hemen her alanda kolaylıkla kullanılabilir. Ürünlerimizin ölçüsü kapsamında belirlenen diş sayılarına göre yarım diş cıvata olarak adlandırılır. Dişlerin başlama yeri ise kullanılacak alan için önemlidir. Diş sayısı ‘B’ ile belirtilir. Boyu ise ‘l’ şeklinde yazılır. Böylelikle hangi boyda ve diş sayısında cıvata alınacağına karar verilebilir. Yarım diş cıvataların yanı sıra tam diş cıvata modellerimiz de kullanılacak bölgede cıvata kafasına kadar içe gömülür. Yarım dişlerde bu durum dişin bittiği yere kadardır.

DIN 912 İmbus Cıvata Seçimi

DIN 912 imbus cıvata seçimi yapılırken kullanılacak alana göre hesaplamalar yapılarak alımı gerçekleşmelidir. İmbus cıvatalar, kullanıldığı alanda içeri gömülerek bağlama işlemi gerçekleştirir. Alyen kullanılarak sıkılama ya da sökme işlemi yapılır. Dar bölgelerde oldukça uygundur. Doğru seçim yapıldığında son derece sağlam bağlama işlemi yapılabilir. Bunun yanı sıra cıvata başlığının geldiği geniş alanlarda ve genellikle otomotiv sektöründe yoğun olarak kullanılan flanşlı cıvata modelimiz de son derece sağlam bir yapı oluşturur. Civtec Civata olarak tüm cıvatalarımızı belirli ölçüde üretiriz. Bununla beraber talep doğrultusunda özel üretim de yapabiliriz.

DIN 912 İmbus Cıvata Fiyatları

DIN 912, iki parçayı birbirine bağlamak için kullanılan cıvatalar arasında somuna ihtiyaç duymadan alyen sayesinde kolaylıkla kurulumunun yapıldığı modellerdir. İmbus cıvata fiyatları, cıvatanın kalınlığına ve ölçüsüne göre farklılık gösterir. Bu sebeple net bir fiyat belirlemek mümkün değildir. Galvanizli imbus çelik cıvata beyaz modellerimiz ile siyah seçeneklerimiz arasında fiyat farklı mevcuttur. Fakat bu noktada gözetilmesi gereken durum kullanım amacı ve alanıdır. Civtec Cıvata ile uygun fiyatlı şekilde ürünlerimize sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.