x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 186 ürün bulunmaktadır.
Ceta Form Düz Pim Zımba 2 mm - CETA %37indirim
Ceta Form Düz Pim Zımba 6mm - CETA %37indirim
Ceta Form L31-8 Düz Pim Zımba - CETA %37indirim
Ceta Form L30-6 Konik Pim Zımba - CETA %37indirim
Ceta Form L30-2 Konik Pim Zımba - CETA %37indirim
Ceta Form Nokta Zımba 4 mm - CETA %37indirim
İzeltaş 14 mm Iskarpela - İzeltaş %37indirim
İzeltaş 16 mm Iskarpela - İzeltaş %37indirim
Toplam 186 ürün bulunmaktadır.

İskarpela, Keski, Zımba, Biz, Raspa Ürünleri

Takım çantanızda bulunması gereken her şey, Civtec Civata özel imkânları ile kapınıza kadar geliyor. Düz iskarpela takımı ve keski çeşitlerimiz ile özenle oyma ya da kesme işlemlerinizi yapabilir ve raspa ile eserinize üç boyutlu pürüzsüz şekiller kazandırabilirsiniz. Son olarak da zımba takımı ile asacağınız noktayı belirleyip, işareti sabitleyebilirsiniz.

Ürününüz, hobiniz mi yoksa işiniz mi? Ustalara, sanatkârlara ve her kesime hitap eden; iskarpela, keski, zımba, biz ve raspa çeşitleri ile yeteneğinizi profesyonelleştirme zamanı.

İskarpela, Keski, Zımba, Biz ve Raspa Çeşitleri

İskarpela, sert malzemelerin oyulma işlemini gerçekleştiren, ucu kesici ve biçimli olan işlevsel bir alettir. Genellikle, zanaatkârların kullandığı bu el aletiyle, sizlerde metal, ahşap ve taş gibi malzemelere desen verebilirsiniz. Farklı oyma ve delik açma işlemlerinizi gerçekleşebilir, hatta birleştirme fonksiyonundan faydalanabilirsiniz.

İskarpela setleri, birçok model ve amaca hizmet verebilecek şekilde tasarlanıyor. Ergonomik yapısı ön planda tutulan İskarpela çeşitleri, uç kısmında bulunan keskiye göre; köşe, kırlangıç, soyma, zıvana, oyma olmak üzere farklı türlerde üretiliyor.

Soyma iskarpelası; detaylı işçilikte kullanabileceğiniz, hassas bıçağa sahip olan bir keskidir. Kırlangıç kuyruğu; ulaşılması zor köşelere rahatlıkla ulaşımı sağlar. Köşe iskarpelası ise en kolay kullanıma sahip iskarpela türüdür.

İskarpela takımları yalnızca zanaatkârlara değil, aynı zamanda da hobi işlemlerinizi de kolaylaştırıyor. Ayrıca, yüzünüzü gülümsetecek iskarpela fiyatları ve yerli üretim izeltaş yan keski çeşitlerimiz için sizi kategoride bulunan ürün ziyaretimize davet ediyoruz.

Raspa ile ürününüzü sanat eserine dönüştürebilirsiniz. Dekoratif detayları oluşturabileceğiniz, son rötuşu kusursuzca sağlayabileceğiniz bir şekillendirme aracıdır. Raspaların en önemli özelliği, üç boyutlu çalışmalara imkân tanımasıdır.

Raspa çeşitleri içerisinden kalın raspa, ilk şekillendirme ve talaş temizlemede kullanılıyor. Orta raspa,  ara şekillendirmede sizler için en iyi tercih oluyor. İnce raspa çeşidi ise projenizin nihai iyileştirilmesini sağlayarak mükemmel sonuçlar ortaya çıkarıyor. 

Törpülemenizi ne kadar ince ya da kalın yapmak isteğinizle bağlantılı olarak, zımbanın boyutu da değişkenlik gösterecektir.

Otomatik nokta zımba ve kayış zımba, delme işlemlerinde kullanabileceğiniz ve işlem yaparken kaymayı engelleyerek, harika işler çıkarabileceğiniz özel ürünlerimizin arasındadır.

İskarpela, Keski, Zımba, Biz ve Raspa Fiyatları

İskarpela, keski, zımba, biz ve raspa fiyatları Civtec Civeta’ da yüzleri güldürüyor. Her takım çantasında bulunması gereken fonksiyonel aletler ile işleriniz artık daha kolay!

Zamandan tasarruf sağlayan ve işlerinize nitelik katan ürün yelpazemizi, tesisatçı aletleri çeşitlerinden tutunda pense çeşitleri, lokma takımları ve lokma anahtarları, kerpeten ve kargaburun çeşitlerine kadar tek adreste sizlere sunuyoruz.

Zanaatı sanata dönüştüren Civtec Civata, uzun ömürlü ve ergonomik yapıdaki ürünler ile hobi ve işlerinizin için en büyük yardımcınız olacak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.