x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 28 ürün bulunmaktadır.
İzeltaş 160 mm Kerpeten - İzeltaş %37indirim
İzeltaş 180 mm Kerpeten - İzeltaş %37indirim
İzeltaş 200 mm Kerpeten - İzeltaş %37indirim
İzeltaş 250 mm Kerpeten - İzeltaş %37indirim STOKLAR TÜKENDİ
İzeltaş 225 mm Betoncu Kerpeteni - İzeltaş %37indirim STOKLAR TÜKENDİ
İzeltaş 280 mm Ağır Tip Betoncu Kerpeteni - İzeltaş %37indirim STOKLAR TÜKENDİ
İzeltaş Elta 250 mm Betoncu Kerpeteni - İzeltaş %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 28 ürün bulunmaktadır.

Kerpetenler

Tamirat ve onarım işlerinde kullanılan kerpetenler çok yönlü hırdavat malzemelerinden biridir. Kerpeten ağzı keskin iki metalin birbirine çapraz şekilde pim ya da vidalar aracılığı ile tutturulması sonucu elde edilir. Bu keskin metal parçalar oldukça işlevlidir. Kerpeten sadece çivi sökmek ya da cisimleri kaymayacak biçimde tutmak için kullanılmaz. Kapanabilen mekanizmasına monte edilmiş iki keskin ucu sayesinde kerpeten tel kesmek için de ideal bir tamirat gereci halini almaktadır. Bu kıskacı andıran alet tüm takım çantalarında yer aldığı gibi her mekânda ciddi bir ihtiyaçtır. Son derece pratik olan ve profesyonel ya da amatör herkesin kullanabileceği kerpeten zamandan ve güçten tasarruf etmenizi sağlar. Ev ve iş yerleri gibi yaşam alanlarında gereksinim duyulan kerpetenler inşaat işleri ve büyük tadilat işlemleri sırasında da işlev görür. 

Kerpeten Çeşitleri

Penseye benzeyen fakat keskin iki ucu ile penseden farklı alanlarda da kullanım imkânı sunan kerpetenlerin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Kerpeten çeşitleri sap uzunluğuna ve büyüklüğüne göre sınıflanır. Bu kategorizasyon özellikle betoncu kerpeteni olarak bilinen daha uzun saplı ve büyük boyutlara sahip olanları tanımlamak için yapılmaktadır. Günlük olarak tamirat, tadilat ve onarım işlerinde kullandığımız kerpeten çeşitleri, betoncu kerpeteni kadar sağlam ve dayanıklı olmamalarının yanında sert malzemeleri kesme ve büyük çivi, pim ya da vidaları sökme gibi görevleri üstlenmekte zorlanır. Betoncu kerpeteni ise daha zorlu işlemler için idealdir.

Kerpetenler boyutlarına göre sınıflandırılmasının nedeni ise yapılacak işe uygunluğuna işaret eder. Ev içinde küçük tamiratlar yaparken edinmeniz gereken kerpetenler daha küçük ebatlara sahip olabilirken inşaatlarda bağ tellerinin bükülüp kesilebilmesi için büyük ölçülere sahip kerpeten çeşitleri tercih edilmelidir. Fakat bu tercihin belirleyicisi kalite de olmaktadır. 

Civtec Cıvata’nın Kerpeten Modelleri

Hem kaliteli malzemelerden üretilen ürünlere ulaşmak hem de uygun kerpeten fiyatları hakkında bilgi alıp sipariş vermek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde hem inşaat işlerinde hem de basit tamirat, tadilat ve onarım işlerinde kullanabileceğiniz kerpeten çeşitleri bulunmakta. Markalarımız olan Ceta ve İzeltaş kerpeten modelleri farklı büyüklük ve özellikleri ile Civtec Cıvata tarafından sizlere sunuluyor. 225 milimetre ve 220 milimetre boyutlarındaki Ceta betoncu kerpeteni modellerinin yanı sıra İzeltaş kerpeten çeşitlerinin farklı büyüklükteki kerpetenleri de Civtec Cıvata’da. Basit tamirat işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz 250 milimetre kerpeten çeşitlerinden başka özel alaşımlı çelikten üretilen İzeltaş kerpeten 160 mm ebatlarından başlayan boyutları ile sitemizde yer alıyor. Ayrıca uzun saplı, orta boy İzeltaş kerpeten 180 mm boyutları ile inşaat gibi zorlu mekanlarda kullanabilmeniz için tasarlandı. Betoncu adıyla anılan İzeltaş kerpeten 250 mm ebatlarıyla sert yüzeylerden büyük çivi, pim ve vidaları kolaylıkla sökmenizi sağlamanın yanında metal telleri bükmek ve kesmek gibi güç isteyen işleri de rahatlıkla yapmanıza olanak verir. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi İzeltaş kerpeten fiyatları da Civtec Cıvata’da çok uygun.

Kerpeten Ne İçin Kullanılır?

Kerpetenler demir telleri kesmek, bir vidayı yerinden çıkartmak, kabloları kesmek gibi sonsuz kullanım amacına yönelik kullanılabilecek hırdavat malzemelerinden biridir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.