x
1000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO !
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 5 ürün bulunmaktadır.
Bosch EasyHeat 500Sıcak Hava Tabancası - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GHG 20-63 Sıcak Hava Tabancası - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch UniversalHeat 600Sıcak Hava Tabancası - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 5 ürün bulunmaktadır.

Sıcak Hava Tabancaları

Sıcak hava tabancaları, yüksek sıcaklıkta hava üfleyen cihazlardır. Bu araçlar, yüzey hazırlama, laminant kaplama ve boya çıkarma gibi birçok farklı işlemde kullanılır.

Sıcak hava üfleme tabancası ile kurumuş boyaları çıkarma, çözdürme, şekillendirme, kurutma ve yapıştırma işlemlerinizi kusursuzca gerçekleştirebilirsiniz. Son derece kullanışlı ve fonksiyonel olan araç ile hava tabancası somun sıkma işlemlerinizi dahi yapabilirsiniz.

İş ya da ev yerlerinde tamirat için sıklıkla kullanılan hava tabancaları, işlemlerinizi daha kısa sürede hızlı bir şekilde tamamlamanızı sağlayacak.

Elektrikli aletler içerisinde yer alan bu cihaz, farklı sıcaklık seviyelerinde ayarlanarak çok yönlü ve kolay kullanım özelliği ile dikkatleri çeker. Sıcak hava tabancası tavsiye ettiğimiz dünya markası bosch sıcak hava tabancaları farklı birçok çeşidi ile işlerinizi mükemmel bir şekilde yapmanıza olanak tanıyacak.

Hava Tabancası Çeşitleri

Hava tabancası çeşitleri, evsel ve endüstriyel işlemlerde kullanabileceğiniz birçok modeli bir arada bulundurur. Farklı amaçlarınız için tasarlanan hava tabancası modelleri ile hobileriniz, tamirat ve tadilat işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirmeniz mümkün. Model seçiminizi, kullanım amacı ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak belirleyebilirsiniz.

Ayarlanabilir Sıcak Hava Tabancası

Ayarlı sıcak hava tabancası, yüzeylerin ihtiyaç duyduğu hava akımı ve sıcaklık ayarlarının yapılabilmesine olanak tanıyor. Bu özellik, farklı yüzeylerdeki uygulama işlemlerinizi oldukça kolaylaştırıyor. Ayarlanabilir sıcak hava tabancaları; endüstriyel işlemler, boru kaynaklama, boyama işlemleri ve mobilya tamiri gibi alanlarında sıklıkla tercih ediliyor.

Elektrikli Sıcak Hava Tabancası

Elektrikli sıcak hava tabancası, bir elektrik kaynağına bağlı olarak çalışır. Genellikle, ev işleri, plastik kaplama, boyama ve mobilya tamiri işlemlerinde kullanılabiliyor. Hava akımı kontrolü ve yüksek sıcaklık ayarlarına sahip olan modelleri, sizler için en iyi sıcak hava tabancası seçimi olabilir.

Şarjlı Sıcak Hava Tabancası

Şarjlı hava tabancası, şarj edilebilir bir batarya ile kablosuz kullanım olanağı sağlıyor. Kablosuz ve hareketli yapısı, küçük ölçekli ev ve bahçe işlerini kolaylıkla halletmenizi sağlıyor.

Çok amaçlı el motorları farklı sıcak hava tabancası ucu ile birlikte kullanıldığında çok yönlü bir kullanım elde ediyorsunuz.

Araç İçi Hava Tabancası

Araç içi hava tabancası, araç bakımı için özel tasarlanan bir hava tabancası türüdür. Dar alanlarda konforlu bir çalışma ortamı sağlayarak yüksek performansta kusursuz işlemler oluşturur.

Profesyonel Sıcak Hava Tabancaları

Profesyonel sıcak hava tabancası, yüksek gelişmiş özellikler ve güce sahip olacak şekilde tasarlanıyor. Bu araçlar, 2000-3000 watt a kadar yüksek bir güce sahip olabiliyor. Hassas hava akımı ve ayarlanabilir sıcaklığı sayesinde çatı tamiri, ahşap İşleme, metal döküm, boya sökme ve plastik şekillendirme işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirir.

Sıcak hava tabancaları çeşitli tasarım ve işlemlerinizde alacağınız verimi artırarak işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Cihazların sahip olduğu teknik ve teknolojik özellikle, fonksiyonel yapısı, kullanım alanları ve kalitesi sıcak hava tabancası fiyatları üzerinde etkilidir.

Ev ve iş yerlerinizde hobi, tamirat ve tadilat işlerinizde ihtiyaç duyacağınız testereler, matkap ve vidalama makineleri ve çok daha fazlası Civtec Civata kalitesi ile sizlerle buluşuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.