x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 17 ürün bulunmaktadır.
Bosch Professional GSB 120-LI Akülü Vidalama Makinesi - Bosch %20indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch EasyImpact 18V-40 Akülü Darbeli Vidalama (Aküsüz) - Bosch %21indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GSB 18V-60 C Solo Makine - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
BOSCH 06019K3101 Akülü Darbeli Matkap GSB 185-LI - Bosch %21indirim STOKLAR TÜKENDİ
ÜCRETSİZkargo
Toplam 17 ürün bulunmaktadır.

Akülü Darbeli Delme ve Vidalama Makineleri

Birbirinden farklı akülü darbeli delme ve vidalama makineleri, pek çok kullanım alanına sahiptir. Bu cihazların avantajı herhangi bir kablo aksamına ihtiyaç duymadan ve elektrik bağlantısına gerek kalmadan pek çok farklı alanda kullanılabilmesidir. Evde yapılan tadilat işlemlerinde hiçbir eğitime gerek duymadan darbeli şarjlı matkap modellerimiz kullanılabilir.

Yüksek kalite standartlarına göre üretilen vidalama makinelerimizi, son teknoloji özelliklerine sahip ve kaliteli şekilde tasarlarız. Bu sayede beden gücüne gerek duymadan betonarme yapılarda kolaylıkla kullanılabilir. Her şarjlı darbeli matkap modelimiz, teknik özelliklerine göre farklı güce sahiptir. Kullanım alanlarına göre ayrıştırılan delicilerin pek çok bölgede kullanılması mümkündür. Eğer özellikle kullanılacak bir işlem var ise akülü vidalama makinesi modellerimizin özelliklerini gözeterek satın almak gerekir. Doğru yapılan seçimlerle fiyat performans dengesini her zaman en süt seviyede karşılarsınız.

Fonksiyonel Akülü Darbeli Delme Vidalama Makinesi Modelleri

Evlerde tadilat gerektiren durumlarda ya da iş yerlerinde genel kullanım için darbeli vidalama aletlerimiz, oldukça kullanışlı cihazlardır. Darbeli akülü vidalama modellerimiz, duvarda veya kullanıldığı mekanizma üzerinde vida başlığı dönerken aynı zamanda ritmik darbeler uygular. Bu durum da hem kullanıcıyı yormayıp hem de yapılan işi kolaylaştırır.

12 ve 18 volt değerine sahip olan akülü vidalama makineleri; duvar delme, vidalama ya da montaj işlemlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Kablolara ve elektriğe ihtiyaç duyulmadan kullanılan aletler, şarj sistemi ile çalışır. Bu sebeple taşınması da oldukça kolaydır. Son derece teknik özellikler ile donatılmış şarjlı darbeli matkap çeşitleri, sahip oldukları ışıklandırma sistemi ile karanlıkta ya da ışık almayan noktalarda kolaylık sağlar. Civtec Civata ile kaliteli bir deneyim yaşarsınız. Fonksiyonel aletlerle iş süreçlerini en efektif şekilde gerçekleştirirsiniz.

Akülü Darbeli Delme Vidalama Makineleri Kullanım Alanları

Pek çok kullanım alanına sahip akülü darbeli vidalama makinesi modellerimizi, hem profesyonel kullanıcılara hem de ufak tefek işler için ihtiyaç duyanlara uygun tasarlarız. Bu tür el aletlerimiz, sağladıkları kolaylık sayesinde gevşeyen vidaları sıkılamak ya da yeni bir vida yerleştirmek için oldukça uygundur. Aynı zamanda darbeli akülü matkap çeşitlerimiz; duvar ya da metal delme gibi işlemleri darbeli özelliği ile kısa sürede titiz bir şekilde gerçekleştirir.

Civtec Cıvata olarak ürettiğimiz en fonksiyonel akülü delme ve vidalama makineleri çeşitlerimiz ile işlerinizi kolaylaştırırız. Darbeli ya da darbesiz tüm el aletlerine kolayca ulaşmak mümkündür. Bu sayede akülü darbeli matkap tercihinizi son derece pratik biçimde yapabilirsiniz.

Akülü Darbeli Delme Vidalama Makineleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Akülü darbeli vidalama satın alırken ihtiyacınıza uygun cihazın tercih edildiğinden emin olmak gerekir. Matkabın sahip olduğu teknik özellikleri inceleyerek amaca uygun olup olmadığının anlaşılması mümkündür. Küçük ev işlerinde küçük voltajlı delme ve vidalama makinesi modellerimiz yeterlidir. Ancak profesyonel kullanımlarda volt değeri yüksek olan cihazlara bakılmalıdır. Bosch akülü darbeli matkap çeşitlerimiz, hem profesyonel kullanımlar hem de küçük işler için uygundur. Bunun yanı sıra tork değeri de dikkat edilmesi gereken kriterlerdendir. 1300 devir ev işlerine uygunken 3800 ve üzeri devir çok daha ciddi işler için idealdir.

Akülü Darbeli Delme Vidalama Makineleri Fiyatları

Her alışveriş türünde olduğu gibi şarjlı darbeli matkap fiyatları da ürünün kalitesine ve volt değerine göre farklılık gösterir. Kullanılacak amaç belirlendikten sonra ihtiyaca uygun alışverişlerde ürünleri kendi arasında değerlendirerek fiyat cetveli oluşturmak mümkündür. Civtec Cıvata olarak pek çok ürünü kaliteli ve uygun fiyat aralığında sunarız. İhtiyaç duyulan akülü kırıcı deliciler ve daha fazlasına kolayca ulaşılabilir. Pek çok çeşidi bulunan matkaplarımızda, modellerine göre fiyat belirlemesi yapılır. Solo akülü el aletleri modellerimizi, pek çok çeşitlilik ile farklı fiyatlarda sunarız. Matkap çeşitlerimizin yanı sıra akülü daire testere teminatını da Civtec Cıvata üzerinden sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.