x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 17 ürün bulunmaktadır.
Bosch PHO 1500 Planya - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
4.342,34 TL
3.369,66 TL
EKLE
Bosch PHO 2000 Planya - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GHO 26-82 D Planya - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GHO 6500 Planya - Bosch %22indirim STOKLAR TÜKENDİ
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GRO 12V-35 Solo Makine - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 17 ürün bulunmaktadır.

Akülü Zımpara Planya ve Freze Modelleri

Ahşap işlerinizde en iyi yardımcılarınız akülü aletleridir. Ahşap işleme konusunda uzmanlaşmış markalardan olan Bosch, profesyonel zımpara makineleri, planya ve freze makineleri ile ahşap işlerinizi kolaylaştırır. Bu ürünler, en son teknolojiler ile üretilmiş olup yüksek performans ve dayanıklılık sunar.

Akülü zımpara makinası ahşap yüzeyleri pürüzsüz hale getirme ve temizleme işlerinde etkili bir kullanıma sahiptir. Akülü planya makinesi, ahşap malzemenin yüzeyini düzeltme ve istenilen kalınlığa getirme amacıyla kullanılır. Akülü freze makinesi ise ahşap işlerine şekil vermek için ideal bir kullanım sunar. Bu ürünler, hassas sonuçlar elde etmenizde en etkili ürünlerdir.

Ahşap işlerinizde verimli ve hızlı sonuçlar elde etmek için Bosch akülü planya ürünleri içinden tercihler yapabilirsiniz. Bosch ürünleriyle çalıştığınızda güvenlik ve kullanım kolaylığı da elde edebilirsiniz. Elektrikli zımpara makineleri, planya ve freze makineleri gibi ürünlere Civtec Cıvata üzerinden ulaşabilir, kaliteli ve güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz.

Akülü Zımpara Planya ve Freze Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Marangozluk işi yapan amatör ya da profesyonel kişilerin her zaman planya, freze ve akülü zımpara gibi ürünlere ihtiyacı olur. Bu ihtiyaçlarını gidermek üzere bu ürünlerden satın alırken ürünlerin özelliklerine dikkat etmelisiniz. Her ürünün özelliği birbirinden farklıdır. Buna göre şarjlı matkap zımpara ve diğer ürünlerin ahşap üzerinde hangi işleri yapabildiğini kontrol etmeli ve ona göre bir seçim yapmalısınız.

Ürünlerin işlevselliği dışında satın alacağınız ürünün içeriğine de dikkat etmeniz gerekir. Satın alacağınız ürünün markası da dikkat edeceğiniz konulardan biridir. Bosch akülü zımpara, freze, planya piyasada bulabileceğiniz en kaliteli ürünlerdir. Seçim yaparken bir diğer önemli nokta ürünlerin fiyatları ve özellikleri konusunda iyice araştırma yaparak seçiminizi yapmaktır. Civtec Cıvata’da yer alan planya, freze ve Bosch akülü zımpara fiyatları inceleyerek kendinize uygun olan ürünleri satın alabilirsiniz.

Akülü Zımpara Planya ve Freze Fiyatları

Akülü aletler özelliklerine göre farklı fiyatlara sahiptir. Ürünlerin fiyatlarını belirleyen bir diğer önemli unsur ise markasıdır. Bosch akülü planya fiyatları ürünlerin özelliklerine ve kapasitesine göre farklı seçeneklere sahiptir. Freze ve akülü zımpara fiyatları da markaya ve ürünlerin kapasitelerine göre farklı fiyat seçenekleri sunar. Ürünler arasından seçim yaparken fiyat ve performans karşılaştırması yapabilirsiniz. Bunun için daha önce ürünleri kullanan kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Akülü zımpara modelleri, freze ve planya modellerini inceledikten sonra bütçenize uygun birçok seçenek bulabilirsiniz. Bu ürünler profesyoneller ve amatörlerin kullanımına uygun üretildiği için pratik bir kullanım da sunar. Bosch akülü freze ve çok daha fazlasını bir arada bulabileceğiniz Civtec Cıvata sizi birbirinden kaliteli ürünlerle bir araya getiriyor. ihtiyacınıza uygun ürünü belirledikten sonra güvenle alışverişinizi tamamalayabilirsiniz.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.