x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 391 ürün bulunmaktadır.
Toplam 391 ürün bulunmaktadır.

Paslanmaz Ürünler

Paslanmaz ürünler, pek çok malzemeyi kaplayan ürünlerdendir. Bu ürünlerde genellikle kullanılan malzeme, paslanmaz çelik olarak tercih edilmektedir. Yapı ürünlerinde önemli bir yere sahip olan civatalar, pul rondelalar, pop perçinler gibi sayılabilecek pek çok ürünün paslanmaz olması gerekmektedir. Uzun süreli ve kaliteli kullanım için kullanılan malzemenin de paslanmaz ve kaliteli olması gerekmektedir. En kaliteli paslanmaz ürün seçenekleri için Civtec Cıvata’nın bu kategorideki ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Paslanmaz Ürün Nedir?

Paslanmaz ürün yapımında genellikle paslanmaz çelik kullanılarak yapılan ürünlerdir. Paslanmaz çelik ise içerisinde genellikle krom alışımı olan çeliklerdir. Adından da anlaşılacağı üzere, bu ürünler, kolay kolay paslanmayacağından uzun ömürlü kullanıma sahiptir.

Paslanmaz Çelik Nasıl Oluşturulur?

Paslanmaz malzeme, içerisinde krom, silikon, nikel, karbon ve azot gibi malzemelerin, bir miktar demir ile birleştirilmesinden paslanmaz çelik elde edilmektedir. Bu malzemeler içinde en önemlisi ise kromdur. Çelik içine karıştırılan %10-11 arası bir krom ile de paslanmaz çelik elde edilmektedir.

Paslanmaz Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Paslanmaz ürün çeşitleri için, paslanmaz civata, paslanmaz vida, paslanmaz somun, paslanmaz pul rondela, paslanmaz gijon saplama ve paslanmaz pop perçin ürünlerini saymak mümkündür. İstediğiniz çap ve boya, A2, A4 ya da A4 80 kalitesine sahip paslanmaz ürünler için Civtec’i ziyaret edebilirsiniz. Pek çok ürün ve malzeme için tercih edeceğiniz en doğru adres Civtec Cıvata her türlü paslanmazı en iyi kalite ile elde etmenizi sağlamaktadır.

Rondela Nedir?

Rondela, cıvatanın bağlantı yapıldığı yüzey üzerinde tahribat yapmasını, temas yüzeyini genişleterek önleyen parçadır. Orta kısmı delik metal parçalardır. Rondelaların bir diğer adı ise pul olarak bilinmektedir.

Gijon Saplama Nedir?

Orta kısımları hariç bölümlere diş açılan, başsız, silindir yapılı ürünlere gijon saplama denilmektedir. Diğer bir adı ile tij çubuğu olarak da bilinmektedir. Gijon saplama, inşaat sektöründe, yüksek gerilim direklerinde bağlantı elemanı olarak kullanılmaktadır. Gijonlar, paslanmaz çelikten yapılmaktadır.

Cıvata Nedir?

Civatalar, bir çeşit bağlantı elemanıdır. Genellikle somun ile kullanılan bir üründür. Birbirine bağlanacak olan malzemeleri, ucuna takılacak olan somun yardımı ile sıkıştırmak için kullanılmaktadır. Paslanmaz cıvata, çeşitleri için Civtec Cıvata’yı ziyaret ederek, gerekli olan ürünleri en iyi kalite ile elde edebilirsiniz. 

Paslanmaz Cıvata Çeşitleri Nelerdir?

Civtec Cıvata’da, paslanmaz cıvatalar, rondela, somun gibi tüm paslanmaz ürünlere, kolaylıkla ve tercih edeceğiniz çap ve boy uzunluğu ile ulaşabilirsiniz. Civtec Cıvata paslanmaz cıvata çeşitleri ise şu şekildedir:

  • Paslanmaz Din 933
  • Paslanmaz Din 931
  • Paslanmaz Din 932
  • Paslanmaz Din 7991
  • Paslanmaz Din 916

Paslanmaz cıvata çeşitleri ve paslanmaz ürün çeşitleri için, Civtec’in bu kategoride yer alan seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Paslanmaz cıvata kategorisinde yer alan ürünlerde, M5x70 Din 912 A2 paslanmaz cıvatalar adet olarak 25, M12x110 paslanmaz cıvata 4 adet, M3x6 Din 916 ise 200 adet olmak üzere satışa sunulmaktadır.Paslanmaz Cıvata Fiyatları Nedir?

Paslanmaz civatalar, rondelalar, somunlar gibi perçinler, perçin somunları, akülü somun sıkma makineleri, akülü vidalama makineleri, matkap ve vidalama makineleri gibi pek çok el aletini, Civteccivata.com.tr ile kolaylıkla elde edebilirsiniz Bulabileceğiniz her üründe paket içeriği ve fiyatlandırmaları konusunda sunduğu ödeme kolaylığı sayesinde, güvenli bir alış veriş için tüm alıcılarını memnun bir alışveriş süreci ile karşılamöaktadır. Aradığınızı kolaylıkla ve uygun fiyatlarla bulabileceğiniz Civtec, paslanmaz cıvata fiyatları ile sizlere oldukça avantajlı fiyatlar sunmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.