x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 30 ürün bulunmaktadır.
Bosch Professional GSB 13 RE Darbeli Matkap - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GSB 24-2 Darbeli Matkap - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GSB 550 Darbeli Matkap - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Universal Impact 800 Darbeli Matkap - Bosch %20indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch GSB 185-LI Akülü Darbeli Matkap (Aküsüz) - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch EasyImpact 600 Darbeli Matkap - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GSB 16 RE Darbeli Matkap - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Easy Impact 500 Darbeli Matkap - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Universal Impact 700 Darbeli Matkap - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Advanced Impact 900 Darbeli Matkap - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GBM 10 RE Darbesiz Matkap - Bosch %22indirim STOKLAR TÜKENDİ
ÜCRETSİZkargo
Hitachi Fdv 16Vb2 Darbeli Matkap 13 Mm/550W - Hitachi %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GWB 10 RE Köşe Matkabı - Bosch %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GSB 162-2 RE Darbeli Matkap - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GSB 20-2 Darbeli Matkap - Bosch %22indirim STOKLAR TÜKENDİ
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GSR 6-25 TE Vidalama Makinesi - Bosch %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 30 ürün bulunmaktadır.

Matkap ve Vidalama Makineleri

Vidalama uygulaması yapı işleri, mobilya üretimi, kapı pencere yapımı, her tür makinenin üretimi ile montaj, bakım, onarım ve tadilat işlemlerinde yapılır. Vidalama işi manuel olarak yapıldığında çok fazla emek ve zaman ister. Üstelik her yüzeyde vidalamayı elle yapmak pek de mümkün değildir. Hızlı bir vidalama deneyimi yaşamak ve daha az güç harcayarak istenilen sonuca ulaşmak için matkaplar ve vidalama makineleri kullanılmaktadır. Teknolojinin bir nimeti ve hayatımızı kolaylaştıran aletlerden olan vidalama makineleri ve matkaplar kas gücünün yetersiz geleceği zemin ve yüzeylerde elektrik gücünden faydalanılarak sağlam ve düzgün sonuçlar verir. Kablosu aracılığıyla doğrudan elektrik prizine bağlanarak çalışan bu el aletlerinin yanında şarjlı vidalama makinesi çeşitleri de mevcuttur. Darbeli, darbesiz, şarjlı ve kablolu olmak üzere gruplara ayrılan bu aletler son derece işlevseldir. Daha düzgün bir vidalama yapmak için birebir olan matkaplar ve vidalama araçları ile elle ulaşamayacağınız yerlerde bile çalışmanız mümkündür. Konforlu bir çalışma elde etmenizin anahtarı olan vidalama makineleri ve matkaplar son derece hassas oldukları için milimetrik hata payına izin vermeyecek şekilde tasarlanmıştırlar. Vidalama makinesi kullanmanın diğer faydaları ise bu aletlerin delme ve vidalama yapma işini tek bir araçta çözmesidir. Bu da maliyeti azaltıp zamandan tasarruf etmenizi sağlar. 

Vidalama Makinesi Çeşitleri

Vidalama makineleri birçok farklı çeşidi ve değişik özellikleri ile piyasada bulunmaktadır. Bu el aletleri elektrikli, şarjlı ve akülü olarak gruplandığı gibi darbesiz matkap ve darbeli matkap çeşitlerine de sahiptir. Elektriğe doğrudan bağlanan ve bu nedenle kablosu bulunan vidalama makinelerinin tercih edilmesinin nedeni daha güçlü olduğuna inanılmasıdır. Oysa akülü modeller de güç açısından aynı performansı gösterebilmektedir. Akülü vidalama makineleri ve matkaplar ise elektrik bağlantısının olmadığı ya da elektrik bağlantısına ulaşılmanın güç olduğu alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmışlardır. Şarjlı matkaplar ile vidalama makinesi çeşitleri de aynı konforu kullanıcıya sunmaktadır. Fakat şarjlı modeller daha günlük ve basit işler ile hobi faaliyetleri için idealdir. Bunun için önerimiz Bosch şarjlı darbeli matkap modelleri olacaktır.

Matkap ve vidalama makinesi çeşitleri diğer bir sınıflamaya tabi tutulduğunda ortaya darbeli ve darbesiz modeller çıkar. Kalitesi ile bilinen Bosch darbeli matkap ve vidalama makineleri aletin dönen ucunu ileri geri vurucu biçimde hareket ettirebildiği için yüksek bir performans sunar. Bu performans sayesinde beton, çelik ve demir gibi sert yüzeylerde vidalama işlemi kolaylıkla yapılabilir. Ahşap, PVC ve alçıpan gibi daha yumuşak yüzeylerde ise darbesiz vidalama makineleri kullanılmalıdır ki malzeme zarar görmesin. Burada asıl olan kullanım amacınıza göre bir seçim yapmak ve doğru markayı belirlemektir. Doğru marka ise kuşkusuz Bosch olmaktadır. Diğer Bosch ürünlerini de bulabileceğiniz Cıvtac Cıvata’da Bosch darbeli matkap fiyatları ve markanın tüm vidalama ürünleri oldukça uygun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.