x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
İçerik Menü

Kullanım Koşulları

KULLANIM KOŞULLARI

Bu beyan Civtec Cıvata Anonim Şirketi 'nin ( “Civtec Civata” ve/veya “Şirket”) gizlilik politikasını içerir. www.civteccivata.com.tr sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

www.civteccivata.com.tr sitesi içerisindeki her türlü hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri (Sitedeki materyallere ait ad, açıklayıcı bilgi, görsel, fiyat vb.) önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme hakkını saklı tutar. İlgili değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

Civtec Civata'nın kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya kullanıcı tarafından daha sonra güncellenen adres, e-posta, sabit telefon, mobil telefon ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, sms, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcı ile iletişim, pazarlama ve bildirim amaçlarıyla kullanıcıya ulaşma hakkı vardır.

Civtec Cıvata Anonim Şirketi, www.civteccivata.com.tr sitesine üye olan kullanıcıya verdiği şifrenin, kullanıcı veya kullanıcı kaynaklı herhangi bir sebepten dolayı üçüncü kişilerle paylaşılmasından kaynaklanacak kullanıcının daha önce ilan ettiği bilgilere ait değişiklik, silinme gibi işlemlerden sorumlu değildir.

Civtec Cıvata Anonim Şirketi, www.civteccivata.com.tr sitesindeki genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi resim Civtec markası ve diğer markalar, logo, ikon, yazılım, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahi tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi ve lisans sahibidir, yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir materyal önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz yada dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki cezai sorumluluğu gerektirir. Civtec Cıvata Anonim Şirketi’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Civtec Cıvata Anonim Şirketi, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır. Kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye eder.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.