x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 106 ürün bulunmaktadır.
Bosch ARM 34 Çim Biçme Makinesi - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch ARM 37 Çim Biçme Makinesi - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch EasyAquatak 110 Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Aquatak 135 Basınçlı Yıkama Makinesi 135 Bar - Bosch %20indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch ARM 32 Çim Biçme Makinesi - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch ART 30 Kenar Kesme Makinesi - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch PST 700 E Dekupaj Testeresi - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Rotak 32Li Yedek Bıçak - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Rotak 37 LI GEN4 Yedek Bıçak - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch AHS 45-16 Çit Kesme Makinesi - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch EasyHedgeCut 18-45Çit Kesme Makinesi - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch 36 V Lityum İyon Akü - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 106 ürün bulunmaktadır.

Bahçe Ürünleri ve Makineleri

Tadilat, onarım, düzenleme ve yenileme yaşadığımız her mekânda ihtiyaç duyduğumuz işlemlerdendir. Yani sadece ev içinde değil bahçelerimizde de belli düzenlenmelere ihtiyaç duyar, bahçe bakımı yapabilmek için çeşitleri aletler ediniriz. Bahçelerin temelini oluşturan bahçe mobilyaları ve bitkilerdir. Bahçedeki mobilyalarınız için akülü aletler ile el aletlerinden faydalanmanız mümkünken bahçenizde yetiştirdiğiniz bitkiler ve bahçenizin zemini kaplayan çimenler için özel bahçe el aletleri ile bahçe makinelerini kullanmak gerekmektedir. 

Bahçe Aletleri

Bahçede kullanılan aletlerin başında çim biçme makineleri gelmektedir. Çim biçme makineleri çimenlerinizin belli bir boyda kesilmesini ve bahçenizin temiz ve güzel görünmesini sağlar. Çim biçme makinesi ile periyodik olarak çimlerin kesilmesi bitkilerin sağlıklı uzaması açısından da önemlidir. Bu doğrultuda Civtec Cıvata tarafından sizlere sunulan konusunda uzman Bosch marka çim biçme makinelerini kullanabilirsiniz. Bosch çim biçme makineleri güçlü powerdrive motoru ile mükemmel şekilde çimlerini kesip aynı boya gelmelerini sağlarken katlanabilme özelliği ile sayesinde de çok az yer kaplar. 40 litre çim toplama haznesine sahip olan Bosch çim biçme makinelerinin ağırlıkları çok düşük olduğu için rahatça taşınabilir ve çimleri biçerken en az enerjiyi harcamanızı sağlayarak sizi yormaz. Kullanımı pratik ve son derece ergonomik olan Bosch çim biçme makinelerine taksit seçenekleri ile Civtec Cıvata’nın internet sitesinden sahip olmanız mümkün.  

Bahçe El Aletleri

Bahçe hobinizi tam bir keyfe dönüştürecek bahçe aletleri ve makinelerinden bir diğeri de akülü budama makasıdır. Bahçe bakımında profesyonelleşen ve bu yolda ilerleyenler için tasarlanmış olan bu alet hem bitkilerin güzel görünmesine hem de sağlıklı büyümelerine olanak sağlar. Akülü budama makası sayesinde fazla güç harcamadan bitkilerinizi kolayca kusursuz şekilde budayabilirsiniz. 

Yüksek basınçlı yıkama makinesi de bahçe aletleri arasında önemli bir yer tutar. Yüksek basınçlı yıkama makinesi bahçede hijyen sağlamak için çok gereklidir. Püskürtme başlığı ve hortumu ile suyu yüksek bir basınçla fışkırttığı için derinlemesine bir temizlik elde etmek bu makinelerle mümkündür. Yüksek basınçlı yıkama makinesi ile bahçe duvarlarını, bahçedeki sert zeminleri mükemmel şekilde toz ve kürden arındırır. Bahçeler açık alanlar olduğu için çok çabuk kirlenir. Özellikle bahçe zemininde çim alanlar dışında kullandığınız materyaller arasında toz, toprak birikecek türdense yüksek basınçlı yıkama makinesi tam size göre bir bahçe aleti. Ayrıca kış bahçelerinizi kapatmak için kullandığınız cam bölmeler ya da bahçeye bakan kapı ve pencerelerinizin cam yüzeylerini Bosch cam ve yüzey temizleyici makineler ile temizleyerek ve bahçe hijyeninizi garanti altına alabilirsiniz.  

Bahçeler bolca bitkiden oluştuğu için böcek, haşere ve fareler için de ideal mekanlardır. Bahçelerinizden bu tür canlıları uzak tutmak için haşere kovucu ve fare kovucu aletleri de kullanmanız gerekecektir. Haşere kovucu ve fare kovucu aletlerin çeşitlerini de Civteccivata.com.tr ’da bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.