x
1000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO !
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 19 ürün bulunmaktadır.
İzeltaş 10 Parça 1/2 %37indirim STOKLAR TÜKENDİ
ÜCRETSİZkargo
Toplam 19 ürün bulunmaktadır.

Güçlü ve Sağlam Montaj İçin Din-6921 Flanşlı Cıvata

Makine montajında sık kullanılan flanşlı cıvata iki nesneyi birbirine sabitlemeye yarar. Flanşlı cıvatanın başı yuvarlaktır ve tabanında entegre bir flanş vardır. Büyük güç gerektiren uygulamalarda flanş kolaylık sağlar. Flanşlı cıvata çeşitleri ölçülerine ve tasarımlarına göre değişir. İki nesnesinin ayrılmadan, birleşmiş olarak durmasını sağlayan flanşlı cıvata stabilite ve güç sunar. Bağlantı boyunca kuvvetlerin eşit dağılmasını sağlar. Kuvvetlerin eşit dağılması sayesinde tutma gücü artar. Diğer cıvatalardan daha güçlü bağlantı sağlayan flanşlı cıvata yüksek kuvvet gerektiren bağlantılarda tercih edilir. Flanşlı cıvata fiyatları ölçülere, tasarım detaylarına göre değişebilir. En iyi fiyatla sağlam ve kaliteli flanşlı vida arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bağlantı çözümlerinde uzman olan firmamız sektörün liderleri arasında yer alır. Sektörün lider firmalarından biri olarak aradığınız tüm vida çeşitlerine kaliteli firma garantisi yanı sıra uygun fiyat avantajlarıyla da ulaşmanızı sağlıyoruz.

Flanşlı Cıvata Uygulama Alanları Nelerdir?

Endüstriyel alanlarda ve tüketici ürünleri için flanşlı cıvata kullanımı yaygındır. Flanşlı cıvata ölçüleri kullanım alanına göre farklı tercih edilebilir. Titreşim ve şok etkilerine karşı bağlantıyı koruyan flanşlı cıvata havacılık ve uzay sektörlerinde kullanılır. Din-6921 cıvata en çok kullanılan çeşitlerinden biridir. Yaygın olarak bu cıvata tercih edilir. Cıvatalar kullanım alanlarına göre farklı özelliklere sahip olur. Flanşlı cıvata özellikle sağlamlığı ile ön plana çıkar. Flanşlı çelik cıvata çok sağlam cıvata seçeneklerinden biridir. Halter gibi aktivitelerde bu sağlam cıvata türü tercih edilir. Plastik ve ahşap malzeme çalışmalarında da popüler olarak flanşlı cıvata kullanılır. Salıncak kolları ve fren gibi hassas yerlerde flanşlı cıvata tercih edilir. M12 flanşlı cıvata gibi çap ölçüsüne göre tercih yapmak mümkündür. Darbe ve titreşime maruz kalabilecek bağlantılarda flanşlı cıvata en doğru seçimdir. M10 flanşlı cıvata demek çap ölçüsü 12 mm olan cıvata demektir. Ölçülerine göre flanşlı cıvata seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. M8 flanşlı cıvata gibi ölçülerde cıvata tercih edebilirsiniz. Alternatif olarak M6 flanşlı cıvata gibi boyutları değerlendirebilirsiniz. Kullanım alanına göre en uygun flanşlı cıvata seçeneklerine sitemizden kolay ulaşabilir, indirimli fiyat olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Alternatif Cıvata Seçeneklerinde Yüksek Kalite Uygun Fiyat

Cıvatalar çok önemli bağlantı elemanlarıdır ve çok çeşitli tasarlanabilirler. İmbus cıvata gibi birçok farklı cıvata seçeneği vardır. Her cıvata modelinin uyum sağladığı bağlantı yolları vardır. Bağlantının sağlam ve dayanıklı olması için seçilen cıvatanın doğru ve kaliteli olması önemlidir. Havşa başlı cıvata ve diğer cıvata seçeneklerinde yüksek kalite ve uygun fiyat avantajları sunuyoruz. Aradığınız cıvata modelini sitemizden bulurken kalite güvencesine sahip olabilirsiniz. Setskur cıvata gibi alternatif cıvata tercih ederken sağlam ve kaliteli seçimler yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Bombe başlı imbus cıvata gibi farklı cıvata seçeneklerine sitemizden çok kolay ulaşırken yüksek kalite farkını her detayda yaşayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.