x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 20 ürün bulunmaktadır.
Bosch Professional GBH 240 SDS Plus Kırıcı Delici - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GBH 2-26 DRE Kırıcı Delici - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch UNEO MAXX 18 V 2,5 AH Kırıc Delici (Tek Akü) - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch UNEO Maxx 18 V 2,5 AH Kırıcı Delici (Çift Akü) - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GBH 185-LI Akülü Kırıcı Delici 2x4.0Ah - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GSH 500 Kırıcı - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch UNEO MAXX 18 V Kırıc Delici (Baretool) - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GBH 18V-26 Solo Makine - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GBH 180-LI (Solo) Akülü Kırıcı Delici - Bosch %22indirim STOKLAR TÜKENDİ
ÜCRETSİZkargo
Toplam 20 ürün bulunmaktadır.

Şarjlı Kırıcı Delici Özellikleri ve Fiyatları

Matkaplar ev, işyeri, atölye ve eşyalarda küçük de olsa tamirat işlerinde önemli bir yere sahiptir. Bu işlerle uğraşan profesyonel ya da amatör her kullanıcı bir takım çantasına sahiptir. Günlük yaşamda kullanıcılar ellerinden geldiği kadar tamirat ve tadilat işleri ile uğraşır. Delici ve kesici aletlerinin yanı sıra takma ve sökme işlemlerinde kullanılan çeşitli malzemeler vardır. Bu malzemeler farklı niteliklere sahiptir. ve her birinin farklı görevleri vardır. Kesici malzemeler arasında yer alan ürünlerden biri de şarjlı, akülü kırıcı aletlerdir.

Bosch sarjlı hilti ürünleri çeşitli parçalardan oluşur ve her bir parçanın farklı bir görevi vardır. Şarjlı,  akülü delici aletlerde yer alan aparatlar farklı görevlere sahiptir. Farklı markalar tarafından satışa sunulan şarjlı kırıcı delici matkap modellerine Civtec Cıvata üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şarjlı Kırıcı Delici Özellikleri Nelerdir?

Şarjlı kırıcı matkap, inşaat ve tamirat işlerinde yüksek bir performans ve pratik bir kullanım sağlar. Beton, tuğla ve tahta gibi yüzeylerde delme ve kırma işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilen Bosch şarjlı kırıcı delici ürünler ergonomik tasarımları ve kullanım kolaylıklarıyla dikkat çeker. Birbirinden farklı seçeneklere sahip Bosch marka kırıcı ve deliciler şu özelliklere sahiptir.

  • Şarjlı kırıcı delici modelleri ergonomik tasarımlı ve hafif ürünlerdir.
  • Çoklu işlevlere sahiptir.
  • Dar alanlarda kullanım için bosch gbh 180 li akülü kırıcı delici gibi kompakt boyutlu seçeneklere sahiptir.
  • Farklı hız ve güç seçenekleri sunar.

Şarjlı Kırıcı Delici Modelleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Akülü aletler birbirinden farklı özellikleri ile farklı alanlarda işlevsel ürünlerdir. Bu ürünler içinden seçim yaparken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir.

Güç ve performans: Şarjlı darbeli kırıcı delici matkap seçerken darbe enerjisi, vuruş sayısı ve delme kapasitesi gibi özellikleri göz önünde bulundurun.

Ergonomi: Kullanım kolaylığı sunan Bosch kırıcı delici şarjlı matkap modelleri gibi ergonomik tasarıma sahip modelleri tercih edebilirsiniz.

Aksesuarlar: Şarjlı kırıcı delici setlerinin yanında gelen uçlar, matkap uçları ve taşıma çantaları gibi aksesuarlar önemli olabilir.

Şarj süresi ve pil ömrü: Uzun süreli kullanım imkanı sunan hızlı şarj özelliği ve uzun pil ömrüne sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Bosch gbh 180 li batarya ile uzun süreli kullanım elde edebilirsiniz.

Şarjlı Kırıcı Delici Fiyatları

İnsanların sıklıkla tercih ettiği akülü kırıcı delici ürünlerden satın alırken her ne kadar kırıcı delicinin dayanıklılığı ve kalitesine önem verseniz de şarjlı kırıcı delici fiyatlarını da göz önünde bulundurmalısınız. Akülü hilti fiyatları ürünlerin özelliklerine, üretimde kullanılan teknolojilere ve marka değerine göre değişiklik gösterir.

Kullanıcılar uygun fiyatlı Bosch şarjlı kırıcı ürün satın almanın yanı sıra zamandan ve bütçeden de tasarruf edeceği ürünlere sahip olur. Birbirinden dayanıklı, kullanışlı, farklı modellerin kullanım alanına uygun akülü ya da şarjlı kırıcı delici seçeneği sunduğu en uygun şarjlı kırıcı delici modelleri ve özellikleri Civtec Cıvata’da sizleri bekliyor. Civtec Cıvata ürünleri sayesinde en iyi akülü kırıcı delici ürünlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilir ve güvenli alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.