x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 16 ürün bulunmaktadır.
Bosch Professional GST 8000 E Dekupaj Testere - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
BOSCH 06033D5202 UniversalCut 18V-65TekAkü DekupajTestere - Bosch %21indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch PST 650 EASY Dekupaj Testeresi - Bosch %22indirim STOKLAR TÜKENDİ
ÜCRETSİZkargo
Bosch PST 900 PEL Pandüllü Dekupaj Testeresi - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GST 700 Dekupaj Testere - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Hitachi Cj 90Vst Dekupaj Motor 90Mm /705W - Hitachi %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch PST 670 EasyDekupaj Testere Makinesi - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch PST 700 E Dekupaj Testeresi - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch PST 800 PEL Pandüllü Dekupaj Testeresi - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GST 90 E Dekupaj Testere - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GST 150 CE Dekupaj Testere - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GST 150 BCE Dekupaj Testere - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 16 ürün bulunmaktadır.

Dekupaj Testere

Dekupaj testere en kullanışlı testere çeşitlerinden biridir. Akülü dekupaj makinelerinin özelliği hem tek bir hat üzerinde düz çizgileri hem de kavisli yüzeyleri düzgün şekilde kesebilmesi olmaktadır. Bu çok yönlü şarjlı dekupaj testereler kavisli kesim için özellikle tercih edilen makinelerdir. Ahşap, plastik, beton ve seramik ile tüm metal malzemelerin kesiminde ideal bir gereç olan dekupaj testere çeşitleri hızlı ve işlevsel ürünlerdir. Düz kesim dışında kıvrımlı kesim de yapmak için kullanılan dekupaj testereler farklı materyalleri dekoratif biçimde kesme görevini üstlenirler. Metal malzemeler ile ahşabın sertliğinin farklı olduğu düşünüldüğünde dekupaj testerelerin yumuşak ve sert kesme niteliğinin bulunduğu anlaşılır. Ayrıca bu makinelerin kesme hızları da üzerinde çalışılan materyale göre değişiklik gösterir. Dekupaj testere kullanılmasının amacı kıvrımlı kesimler ile malzemeye kolayca şekil vermektir. 

Dekupaj Testere Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Dekupaj testere gibi makineler profesyoneller tarafından kullanılan gereçlerdir ve belli bir süre kullanıldıktan sonra bu makineler üzerinde uzmanlaşılabildiği unutulmamalıdır. Dekupaj testerelerin yeni kullanıcısı iseniz bu konuda deneyim kazanıncaya kadar basit kesim işlemlerini tercih etmeniz şarttır. Bu makinelerin kablolu olması kullanımı zorlaştırdığından akülü dekupaj testere ile şarjlı dekupaj testereleri tercih etmeniz önerilir. Kesim esnasında baret, gözlük ve eldiven gibi ürünler kullanılmalı ve tüm güvenlik önlemleri alınmalıdır. Ayrıca malzemeler kesilirken sabitlenmeli ve kesilecek materyalin sertliğine göre bıçak seçimi yapılmalıdır. Bıçak değiştirme işlemi de herhangi bir kazayı önlemek adına eldivenle yapılmalıdır. 

Dekupaj Testere Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Diğer kesici makineler ve aletler gibi dekupaj testere çeşitleri de ciddi kazalara yol açabilen gereçlerdir. Dolayısıyla bu makineleri almadan önce ve kullanırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta güvenliktir. Güvenliğin yanında bu kesme makinelerinin kullanım sıklığına dayanabilmesi de önemlidir. Eğer sürekli kullanacaksanız dekupaj testerenin en üst kaliteden ve sağlam olması gerekir. Yüksek kalite vadeden markaların dekupaj testere fiyatları konusunda araştırma yapmak da bu makineler arasında seçim yapmanız açısından fikir verici olacaktır. Ama standart kullanımda bile en ucuz dekupaj testere çeşitlerinin tercih edilmesinin güvenlik zafiyeti gibi hayati sakıncalar doğuracağı atlanmamalıdır.

Dekupaj testere edinirken dikkate alınması gereken bir diğer nokta ise belirlediğiniz markanın geniş bir servis ağı olup olmamasıdır. Herhangi bir arıza ve bozulma durumunda markanın servis hizmetlerinden yararlanabilmeniz işlerinizin aksamasının önüne geçecektir.

Aranan tüm bu özellikler göz önüne alındığında güvenilir markalardan akülü dekupaj testere almak elzem hale gelmektedir. Güvenlik ise kolay kullanım ile birlikte sunulmalıdır. Geniş servis ağına sahip olmasının yanında hem ergonomik hem de güvenli kullanım sunan Bosch dekupaj testereleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bosch dekupaj testere fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve Bosch kalitesi ile markanın diğer ürünlerine de sahip olmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.