x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Asma Kilit

Asma kilitler güvenlik amacıyla üretilen halka şeklinde metalin delik kısımlara geçmesiyle kilit görevini üstlenen al6etlerdir. Asma kilit birçok çeşide sahiptir. Farklı malzemeler ve farklı boylarda üretilen asma kilitler insanların çeşitli yerlerin güvenliğini sağlaması amacıyla kullanılır.

Asma kilit çeşitleri; Şifreli asma kilit, gömme kilit, sessiz kilit, krom kaplı asma kilit ve oval kayar pimli asma kilit gibi farklı modellerde üretilir. Asma kilit fiyatları boyutuna ve özelliklerine göre firmamızda değişir.

Küçük boy 32mm boyutta olan asma kilitlerin fiyatı 5 TL'den başlarken, 75mm asma kilitler 45 TL civarındadır. Her kilidin farklı özelliğinin olması, farklı modellerde ve renk, kaplama gibi farklılıkları da asma kilit fiyatları konusunda değişiklik gösterebilir.

Kaplamalı Asma Kilit Modelleri

Asma kilitler farklı malzemelerden üretilerek kaplamaya sahiptir. Yuma kilit, genellikle müşteriler tarafından 50mm olarak tercih edilir. Şifreli ve pirinç asma kilit gibi farklı modellere sahiptir.

Yuma asma kilit uzun kancaların kilit deliklerine yerleştirilmesiyle aletin görevini tamamlamış olması sağlanır. Farklı uzunluklarda olan çelik asma kilitler pirinç gövde olarak çift taraflı kilitleme özelliğine sahiptir. Nikel kaplama sayesinde renginde problem olmayan kilitler çelik kancalı olması sebebiyle oldukça kullanışlıdır.

Döküm olan kilit modelleri gibi yatay kilit modelleri de mevcuttur. Çelik kasa, elektronik kilit ve kapı, pencere gibi yerlerin kilitlenmesinde nikel ve paslanmaz çelikten firmamızda üretilen birçok asma kilit modeli kullanılır.

Barel Kilit Nedir?

Kapı kilit sistemlerinde sıkça kullanılan barel kilit, kilit göbeği olarak karşımıza çıkar. Barel kilitler kaliteli nikel yapıdan oluşarak pratiklik sağlayan bir kilit modelidir.

Barel fiyatları standart modellerden çeşitli modellere uzanarak mandallı barel 70 TL'den başlayarak 500 TL'yi aşan fiyatlara da sahip olabilir. Tamamen niteliği ve özellikleriyle performansı karşılayacak barel kilitlerin fiyatının değişmesi çelik kapının özellikleriyle ilgilidir.

 

Çelik kapı barel kilit fiyatları makul fiyatlardan başlayarak gittikçe yükselen fiyatlarda son bulmaktadır. 68mm barel kilitler 40 TL ile farklı sistem özelliklerine sahip barel fiyatları da 120 TL civarında satışa sunulur. Tuzaklı, anahtarlı çelik kapı barel kilitleri özel olarak tasarlanarak farklı niteliklere sahip olabilir. Bu sayede daha güvenilir ve daha sağlıklı bir fiyatta uygun çelik kapı barel kilidi bizim firmamızla takılmış olunur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.