x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Siding Zeminlere Özel Sivri Uçlu Sidingryb Vidası

Mercimek başlı galveniz vida çeşidi olan sivri uçlu sidingryb vidası geniş kullanım alanına sahiptir. Galveniz, ahşap veya plastik gibi ince profillerde kullanılır. PVC malzemeler duvara sabitlenirken de bu vidalar tercih edilir. Siding zeminler için özel kafa yapısı tasarımı vardır. Dış cephe kaplama uygulamalarında sıklıkla bu vidalar kullanılır. Ucu sivri, kafası rysb olan sivri uçlu sidingryb vidası dış cephe uygulamalarında vazgeçilmez bağlantı elemanıdır. Sivri uçlu vidaların birçok farklı çeşidi vardır. Sivri uçlu vida çeşitleri seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, müşteri dostu hizmetlerimizden yararlanarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Sivri uçlu vida boyutları seçeneklerine göre seçimlerinizi yapabilir, indirimli ve avantajlı sivri uçlu vida fiyatları ile memnun kalacağınız alışverişin keyfini her zaman çıkarabilirsiniz.

Sağlam ve Kaliteli Sivri Uçlu Vida Çeşitleri

Sivri uçlu vidalar kullanım alanına göre farklı seçenekler sunar. Tasarım ve teknik detayları birbirinden farklı birçok sivri uçlu vida vardır. Sivri uçlu trapez vida çeşitleri üçgen dişli hareket vidalarıdır. Dış cephe izolasyonunda ve çatı sistemlerinde sıklıkla kullanılır. Özellikle dış cephe kaplamalarda trapez vida çeşitlerine ihtiyaç duyulur. Alçıpan sivri uçlu vida alçıpanın metal ve ahşap üzerine sabitlenmesinde kullanılır. Paslanmaya dayanıklı olan bu vidalar karbon çelikten üretilir. Sivri uçlu alçıpan vidası seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşılabilir. Sivri uçlu alçıpan vidası fiyatları seçeneklerinde uygun fiyatlarımız yanında indirim olanaklarımızdan da yararlanabilirsiniz. Sivri uçlu vidalarda farklı kullanımlar için özel tasarımlar bulunur. Sunta vidası gibi ahşap üzerinde etkili vidalar da vardır. Ahşap vidalarında da çeşitli seçenekler vardır. Sivri uçlu vida ölçüleri de birbirinden farklılık gösterir. Farklı ölçülerde vida seçeneklerine sitemizden ulaşmak mümkündür. Tüm vida çeşitlerini sitemizde uygun fiyat yüksek kalite farkıyla sunuyoruz. Bağlantı çözümlerinde uzman firma olarak kaliteyi her detayda yaşatıyoruz.

Kullanım Alanına Göre Vida Seçenekleri

Vidalar güçlü bağlantı elamanları olarak çok çeşitli alanlarda kullanılır. Bağlantı yüzeyi, bağlantı şekli vida seçimine yön verir. Kullanım alanına göre tercih edebileceğiniz birçok vida seçeneği vardır. Yhb matkap uçlu vida yıldız uçlu vida olarak birçok alanda işlev görür. Üçgen diş profili ile sağlam bağlantı sunar. Ysb matkap uçlu vida da özel vida çeşitleri arasında yer alır. Ysb vida yumuşak malzemelerin bağlantısında kullanılır. Trapez ve panel vidası da çeşit açısından farklı bir seçenektir. Trapez vidalar çatı ve dış yüzeylerde kullanılan bir vida çeşididir. Beton vidası beton yüzeylerde kolaylık sağlayan vida seçeneğidir. Buldeks vidası da tercih edebileceğiniz vidalar arasında bulunur. Kullanım alanına göre vida seçimini sitemizden kolaylıkla yapabilirsiniz. Aklınıza gelen her yüzey için bir vida seçeneği vardır. Metal, ahşap, beton gibi yüzeyler için özel tasarım vidalar kullanabilirsiniz. Lider firma garantisiyle sitemizden istediğiniz kaliteli ve sağlam vida çeşitlerini sipariş edebilir, müşteri dostu hizmet olanaklarımızı keşfedebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.