x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Kuvvet İletimi Sağlayan Din-7504 Trapez Panel Vidası

İnşaat sektöründe sıklıkla kullanılan trapez panel vidası yardımcı bağlantı elemanı olarak işlev görür. Tahtanın tahtaya, metalin metale ya da metalin tahtaya montajında kullanılır. Trapez vidası matkap ile monte edilir. Başının altında yer alan pullu conta sayesinde sızdırmayı önler. Trapez panel vidası çeşitleri seçeneklerine sitemizde orijinal ürün garantisiyle sunulur. Trapez vidalar kuvvet iletimi sağlayan vidalardır. En çok metallerin delinmesinde tercih edilir. Vidalı pres makinelerinde, forklift araçları, enjeksiyonlu kalıplama makineleri, elleçleme cihazlarında yaygın olarak kullanılan bir vida seçeneğidir. Trapez panel vidası fiyatları seçeneklerinde uygun fiyatlar ve indirim avantajlarından yararlanmak için lider firmamızın olanaklarını keşfedebilirsiniz. Trapez panel vidası ölçüleri seçeneklerine göre kolaylıkla seçim yapabilir, uygun fiyat avantajlarıyla güvenle satın alabilirsiniz.

Trapez Panel Vidası Tercihi Nasıl Yapılır?

Vida çeşitleri arasından seçim yaparken bağlantı parçaları, bağlantı yüzeyi ve bağlantı şekli dikkate alınmalıdır. Vidalarda tasarım ve teknik özellikler olarak farklı seçenekler bulunur. Sunta vidası ahşap işlerinde tercih edilen bir vida seçeneğidir. MDF Ve suntaların montajında sıklıkla kullanılır. Yhb matkap uçlu vida yıldız uçlu vida çeşididir. Profil ve levhaların montajında tercih edilir. Sert malzemelere uyum sağlar. Uzun ömürlü dayanıklı vida seçenekleridir. Ysb matkap uçlu vida ince sac metaller ve ahşap için kullanılır. Yüzeyde delik açmaya gerek kalmadan işlem yapar. Çeşitli levhalar, pirinç, alüminyum üzerinde etkilidir. Yumuşak malzemelerde kullanılan bir vida çeşididir. Sivri uçlu vida asma tavan ve duvar uygulamalarında kullanılan karbon çelik bir vida seçeneğidir. İnce galvanizli profillere alçı levha sabitlemek için tercih edilir. Beton vidası beton yüzeylere bağlantı yapmak için tercih edilen vida seçeneğidir. Buldeks vidası da özel vida çeşitleri arasında yer alır. Aradığınız tüm vida çeşitlerini sitemizde bulabilir, bağlantı yerine göre tercihlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kullanışlı ve Kaliteli Trapez Panel Vidası Çeşitleri

Trapez vidası tercih ederken kaliteye dikkat etmek gerekir. Sağlam bağlantılar elde etmek için sağlam vida tercih etmelisiniz. Sağlam ve orijinal vida çeşitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Trapez panel vidası beyaz gibi farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Kullanım yerine göre en doğru ve kaliteli vida tercihini sitemizden yapabilirsiniz. Bağlantı çözümlerinde lider firma olarak yüksek kaliteye uygun fiyatla ulaşmanızı sağlıyoruz. Trapez panel vidası boyutları seçeneklerine göre seçim yapabileceğiniz alternatiflerimiz bulunur. Boyut ve ölçülere göre tam ayarlı vida tercihi yapmak mümkündür. Trapez panel vidası adetleri farklı paket seçenekleri sunar. Toptan vida alarak daha ekonomik seçimler yapabilir, ayrıca toptan siparişlerde özel indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Kullanışlı ve kaliteli vida seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, müşteri dostu hizmetlerimizi keşfedebilirsiniz. Alanında uzman firmadan bağlantı çözümlerine destek alabilir, seçimlerinizi daha doğru şekilde yaparsınız. Orijinal bağlantı elemanlarıyla sağlam çözümler üretme için tek yapmanız gereken kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimizi incelemek olacaktır. Tüm kaliteli ve orijinal vida çeşitlerini sitemizde bulabilir, avantajlı fiyatlardan yararlanarak istediğiniz vida çeşitlerinin siparişini kolaylıkla verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.