x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Dayanıklı Sabitleme İşleri İçin Din-571 Trifon Vida

Özel bir ağaç vidası türü olan trifon vida iri dişli ve kalın gövdelidir. Cıvata başlı vida olarak da bilinen trifon vida altı köşe başlı vida çeşididir. Vidalar baş kısım tasarımına göre çeşitlere ayrılır. Sağlam bir vida çeşidi olan trifonlu vida seçeneklerinin diş aralıkları büyüktür. Zorlu hava koşullarına dayanıklıdır. Yıpranma renk atma gibi sorunlar yaşatmaz. Trifon vidalar sağlam, dayanıklı ve sıkı tutucudur. Bazı malzemeleri zemine sabitlemek için kullanılır. Bu malzemeler plastik dübeller, kasis ve toprak ürünleri, delinatörler gibi malzemelerdir. Trifon vida çeşitleri boyut ve ölçülerine göre değişir. Yere sabitlenecek malzemenin boyutlarına göre vida seçimi yapılabilir. Otoyollarda, park alanlarında, iş yerlerinde araçların park yeri kontrolü için yapılan düzenlemelerde trifon vida tercih edilir. Trifon vida fiyatları tasarım ve boyut detaylarına göre değişir. En iyi fiyatla yüksek kalitede trifon vida seçenekleri sunan firmamızın avantajlı olanaklarından yararlanabilirsiniz. Bağlantı çözümlerinde Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olarak bağlantı elemanlarını en iyi kalitede satın almanızı sağlıyoruz.

Trifon Vidaların Kullanım Alanları

Trifon vidaların kullanım alanları sürücülerin izinsiz park etmesinin önlenmek istendiği alanlardır. Otoparklar, otoyollar, park alanları gibi çok geniş alanlarda yere malzeme sabitlemek için tercih edilir. Otopark bariyerleri, desinatörler, kasis ve otopark ürünleri kullanılan alanlarda vidalama işlemi trifon vida ile yapılır. Trifon vidası yere bu tür malzemeleri sabitlemek için kullanılır. Ağır ahşap malzemelerin monte edilmesi de trifon vidalarla yapılır. Beton ve ahşap malzemelerin metal üzerine monte edilmesinde de trifon tercih edilir. Trifon vida ölçüsü kullanım alanına göre değişir. Farklı ölçülerde seçenekler bulunur. Demiryolları inşasında trifon vidalar kullanılır. Bu vida türü monte edilirken dübel gerekmez. Vida kendi yolunu açar. Büyük ve güçlü ağaç vidası olan trifon vida kare ya da altıgen şeklinde tasarlanır. Beyaz trifon vida gibi estetik performansı destekleyen ürün seçenekleri vardır. Sunta işlemleri için de hassas kullanım sağlayan sunta vidası tercih edilir. Alternatif vida çeşitlerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, yüksek kalitede vida tercihi yaparken bütçe dostu fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Yhb matkap uçlu vida gibi çok tercih edilen vida seçeneklerine göz atabilirsiniz. En iyi markaların orijinal ürünlerini kaliteli firma farkıyla sitemizden sipariş edebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek tüm vida seçenekleri sitemizde uygun fiyat avantajlarıyla yer alır. Uygulanacak işleme özel vida çeşitlerini sitemizde bulabilir, yüksek performansla işlerinizi halledebilirsiniz.

Trifon Vidalarda En İyi Seçenekler En Uygun Fiyatlarla

Trifon vidanın sağlamlığı ve gücü ön plandadır. Trifon vida seçerken kaliteli olması oldukça önemlidir. Bu büyük ve güçlü ağaç vidasını doğru seçmek gerekir. Uygulama alanlarında sıkı sabitleme yapabilmek için trifon vidanın kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. En çok tercih edilen Ysb matkap uçlu vida gibi seçeneklere sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Orijinal marka vida çeşitlerini indirimli fiyatlara sipariş edebilirsiniz. Sağlam, dayanıklı ve güçlü trifon vida arıyorsanız işin uzmanı olan firmamızda aradığınız kaliteyi bulabilirsiniz. Trifon vidalarda yüksek kalite en iyi fiyat farkını yaşatan firmamız bağlantı çözümlerinde doğru adrestir. Sağlam beton vidası gibi farklı vida seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aradığınız tüm vida çeşitlerine kolay ulaşabilir, indirimli fiyat avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Buldeks vidası gibi vida seçeneklerinde yüksek kalite uygun fiyat avantajlarını yaşayabilirsiniz. Altı köşe başlı sac vidası ve diğer vida çeşitlerine sitemizden hemen göz atabilirsiniz. İndirimli fiyat yüksek kalite ve performans farkıyla sitemizden aradığınız vidaları çok kolay şekilde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.