x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 33 ürün bulunmaktadır.
Makina Takım HSS DIN 206 L-RN El Raybası H7-10.5 mm - Mte %51indirim
ÜCRETSİZkargo
Toplam 33 ürün bulunmaktadır.

Kaliteli ve Dayanıklı Paftalar ve Raybalar

Diş açma takımları olarak kullanılan paftalar silindirik parçaların dış yüzeylerinde diş açmak için tercih edilir. Raybalama işlemi delik yüzeylerde işleme kalitesini arttırma işlemidir. Raybalama ölçüleri istenen ölçüler olarak ayarlamayı sağlar. Raybalama işlemlerinde rayba kullanılır. Pafta ve raybalar yüzeylerde diş açma ve deliklerin kalitesini arttırma için kullanılan elemanlardır. Pafta ve rayba sayesinde işlemler çok daha hassas şekilde ayarlanabilir. Kaliteli pafta ve rayba çeşitleri seçeneklerine sitemizden kolay ulaşmak mümkündür. Pafta ve rayba alırken kalitesine dikkat etmek gerekir. İşlemlerin istenen hassasiyette gerçekleşmesi için bu ürünlerin kalitesi önemlidir. Lider firma garantisiyle pafta ve rayba satın alırken kaliteden emin olursunuz. Pafta ve rayba fiyatları seçeneklerinde uygun fiyatlarımız kadar avantajlı olanaklarımızı değerlendirerek doğru ve ekonomik seçimler yapabilirsiniz.

Ölçülü ve Temiz İşler İçin Paftalar ve Raybalar

Rayba kesici aletleri matkapla delinen delik yüzeyde hassas işleme sağlar. Deliğin istenen ölçüye ayarlanması işlemine rayba çekmek denir. Pafta vida dişi açmaya yarayan kesici alettir. Pafta lokması ile kola sabitleme işine paftalama denir. Raybalama ve paftalama işlemlerinin düzgün ve doğru şekilde yapılması için kaliteli pafta ve rayba tercih etmek gerekir. Silindirik saplı makine raybası gibi rayba çeşitleri vardır. Mekanizmaya göre rayba ve pafta çeşitleri belirlenebilir. Çeşitlerine göre rayba ve pafta seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Whithworth boru vidalı pafta ile farklı deliklerde doğru ayarın bulunması sağlanabilir. Konik vidalı pafta lokması ölçülerin doğru ayarlanmasını sağlayan bir üründür. Normal vidalı pafta lokması da aynı şekilde ölçümlerde etkilidir. Pafta ve raybalarla daha ölçülü ve temiz işlemler yapmak mümkündür. Deliklerin ayarını yapmak için rayba ve pafta çeşitleri kullanılır. Farklı mekanizmalarda doğru çalışacak pafta ve rayba çeşitlerini sitemizde bulabilir, istediğiniz ürünleri sipariş ederken kaliteli firma garantisinden emin olabilirsiniz.

Farklı İşlemler İçin Uygun Alet Seçenekleri

İşleri kolaylaştıran matkap gibi aletlerin daha pratik kullanımını sağlayan uç gibi detayları vardır. Matkap ucu ve kırıcı delici uçlar ile farklı yüzeylerde çalışmalar yapmak mümkündür. Farklı işlemler için uygun aletleri ve aletler için gerekli detayları sitemizden bulabilirsiniz. İstediğiniz ürünleri sipariş ederken lider firma farkını yaşayabilirsiniz. Kalite, sağlamlık ve işlevsellik sunan farklı aletler için ihtiyacınız olan detayları sitemizden inceleyebilirsiniz. Mte matkap ucu ve kırıcı delici uçlar gibi ürünlere kolay ulaşabilir, hızlı sipariş verme imkânınız vardır. Bağlantı çözümlerinde kullanılan tüm aletler ve aletlerin aksesuarlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Delik açma testereleri gibi yenilikçi aletlerle işlerinizin potansiyelini daha da artırabilirsiniz. Dekupaj testere bıçağı gibi detay ürünleri de sitemizden bulabilir, sipariş verirken müşteri dostu hizmet olanaklarından yararlanırsınız. Lider firma garantisiyle işinize yarayacak ürünler alırken kaliteden emin olabilirsiniz. Kaliteli sağlam ve işlevsel bağlantı çözümü ürünlerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, istediğiniz ürünleri hızlıca sipariş ederken avantajlı fiyat fırsatlarını her zaman yakalarsınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.