x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 351 ürün bulunmaktadır.
Ceta Form J40-032 32 Mm Panç - CETA %37indirim
Ceta Form J40-076 76 Mm Panç - CETA %37indirim
Ceta Form J40-070 70 Mm Panç - CETA %37indirim
Ceta Form J40-035 35 Mm Panç - CETA %37indirim
Ceta Form J40-022 22 Mm Panç - CETA %37indirim
Bosch 10 Parçalı Bimetal Panç Seti 22-64 mm - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Toplam 351 ürün bulunmaktadır.

Panç Delik Açma Testere Çeşitleri

Delik açma testereleri, demir mermer, alçıpan ve seramik gibi farklı yüzeyler üzerinde istenilen boyutta parçaların dairesel kesimini sağlayan kesici aletlerdir. Darbeli bir matkaba, sabitleyici merkezleme ucu ve delik açma pançları takılması ile fonksiyonel işlemler sağlar.

Delik açma testereleri ve pançlar farklı birçok düzeyde kullanım olanağı sağlıyor. Panç ile delik açma, yıpranma ve aşınmaya dayanıklı, istenilen hassas boyutlarda delikler açarak işlerinizde yüksek verimlilik sağlıyor.

İnşaat, metal ve marangozluk gibi birçok endüstriyel alanda kullanılan delik açma testereleri ve pançlar, işlemlerinizi kolaylaştırarak profesyonel işler çıkarmanıza olanak tanıyor.

Bu cihazlar, yüzeylere zarar vermeden istenilen özel boyutlardaki deliklere ulaşmanızı sağlar. Ayrıca, zamandan tasarruf açısından oldukça avantajlıdır. Elektronik sistemleri sabitlemek, kabloların başka bir tarafa aktarılarak duy yerleştirilmesi, spot lamba takma işlemlerinizi panç delik testeresi ile sağlayabilirsiniz.

Panç setleri, farklı boyutlardaki yuvarlak delik açma aparatı çeşitlerini içerir. Böylelikle, ihtiyacınız olan delikleri, uygun pançları kullanarak elde edebilirsiniz. Estetik ve kusursuz deliklere ulaşmak istiyorsanız, Civtec Civata delik açma panç çeşitleri profesyonelliğini deneyimleyin!

Delik Açma Panç Çeşitleri

Delik açma panç çeşitleri, işlem yapılacak yüzeyin özelliklerine göre belirleniyor. Hassas, hızlı ve verimli işlemler için yuvarlak delik açma testeresi sizler için mükemmel bir seçenek olacaktır.

Standart Adaptörlü HSS Bi- Metal Pançlar

Bi metal malzemelerden üretilen hss yüksek hız çeliği pançlarıdır. Bi metal malzeme, 2 adet farklı Metal yüzeyin birleştirilmesi ile oluşturularak yüksek performansta bir dayanıklılık gösterir. Standart adaptörlü hss bi-metal pançlar, yüksek dayanıklılığa sahip olması sebebiyle, özellikle makine imalatı, otomotiv, inşaat ve metal imalatı gibi sektörlerde geniş malzeme yelpazesi ile kullanılır.

TCT Metal Pançlar

TCT metal pançlar, tungsten karbür uçlu pançlardır. Yuvarlak delik açma ucu, diğer malzemelere oranla daha dayanıklıdır. Aşındırıcı ve sert malzemelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu panç çeşitleri; cam, beton ve seramik yüzeylerde sıklıkla kullanılır.

Power Change Plus Adaptörü Pançlar

Power change plus adaptör pançlar, hızlı bağlantı sistemlerine sahip olan pançlardır. Hızlı üretim ortamlarında dahi yüksek üretkenlik ve verimlilik sağlar. Kolay ve hızlı bir şekilde panç değişikliği yapmanıza olanak tanıyarak işlemlerden zaman tasarrufu yapmanızı sağlar. Plus panç adaptörü ürünümüzü de kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Matkap ucu, kesici ve delici uçlar, standart adaptörlü metal pançlar, yuvarlak delik açma ucu çeşitleri ve çok daha fazlası için delik açma testeresi pançlar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Delik Açma Panç Ölçüleri

Doğru panç seçimi, yüzeylerin yapısı ve delik açma panç ölçüleri dikkate alınarak gerçekleştirilir. Endüstriyel birçok alanda panç çeşitleri kullanılıyorken amatör ev kullanımları için de tercih edebilirsiniz.

Panç ölçüleri, delik çaplarına göre değişkenlik gösterir. Ayrıca, kullanım amacı da panç ölçülerini etkiler. Endüstriyel işlemlerde tercih edebileceğiniz pançlar, büyük çaplara sahipken hassas işlemler için kullanacağınız panç türleri, daha küçük çaplara sahip olabilir.  Panç seti çeşitleri 20 mm başlayan takımlar ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Delik açma pançları fiyatları için delik açma testereleri pançlar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.