x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 39 ürün bulunmaktadır.
Toplam 39 ürün bulunmaktadır.

Ahşap Ürünleri Bozmayan Din-7505 Sunta Vidası

Yapay tahtaya uygulanan sunta vidası basınç altında sıkıştırılmış talaş ve yongadan yapılır. Ahşap ürünleri bozmayacak şekilde tasarlanır. Formu yıldız Havşa başlı formdur. Doğrama, mutfak, ağaç, mobilya veya kereste gibi alanlarda sıklıkla kullanılır. Deformasyonsuz montajda çok işe yarar. Sunta vidası çeşitleri seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ağaç vidası ya da ahşap vidası olarak çeşitleri vardır. Paslanmaz ağaç vidası olarak da bilinir. MDF ve sunta montajında sunta vidası kullanmak gerekir. Diş sayıları ve diş yükseklikleri suntaya göre ayarlanmıştır. Sunta vidalarının kullanım alanları oldukça yaygındır. Sunta vidaları pirinç malzemeden üretilir ve nikel görünümünde olur. Sunta vidası fiyatları hem tasarımına hem de kalitesine göre değişebilir. Firmamız en iyi fiyatla en yüksek kalitede sunta vidası seçenekleri sunar. Bağlantı çözümlerinde uzman firma olarak sunta vidalarından en yüksek performansı almanızı sağlıyoruz. Yaptığınız işlerde kaliteyi ve sağlamlığı yakalamak için bağlantı elemanlarında kaliteye dikkat etmelisiniz. Yüksek kalitede ahşap vidası kullanmak için sitemizdeki ürünlere göz atabilirsiniz. Kullanım alanı ve amacına göre en doğru seçimleri yaparken indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ağaç Vidası Nerelerde Kullanılır?

Ağaç vidası ya da sunta vidası tüm ahşap ürünlerde kullanılabilir. Özellikle doğramacılık sektöründe kullanımı yaygındır. Kereste ve mobilyalarda bu vida tercih edilir. MDF montajında da sunta vidası kullanılır. Ağaç vidası çeşitleri boyutlarına tasarımına göre değişir. Farklı alanlarda farklı seçenekler değerlendirilebilir. Ağaçtan elde edilen malzemelerin montajı için sunta vidası tercih edilir. Ağaç vidalarını tüm ahşap ürünler için kullanmak mümkündür. Ahşabın türüne göre farklı modelleri kullanılabilir. Ağaç vidası fiyatları da tasarımı yanı sıra kalitesine göre de değişebilir. En iyi fiyatla yüksek verim alabileceğiniz ağaç vidası seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Sunta vidası fiyatları seçeneklerinde indirim ve kampanya olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Bağlantı çözümlerinde lider firmalardan biri olarak fiyat konusunda da sizleri memnun ediyoruz. Ahşap vidası fiyatları seçeneklerine bakarken kaliteli firma garantisinden emin olursunuz. Vida tercihi yaparken farklı alanlarda kullanmak için farklı vida çeşitleri olduğunu bilmelisiniz. Beton vidası gibi vida seçeneklerinde uygun fiyat yüksek kalite farkını bizimle yaşayabilirsiniz. Firmamız uzun yılların deneyimi ve son teknoloji yaklaşımları bir araya getirerek en iyi ürünleri sunar. Sunta vidası, beton vidası ya da trifon vida gibi farklı vida seçeneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm ürünler kalite açısından yüksek standartları karşılar. Yüksek standartlarda bağlantı çözümlerine ulaşmak için sitemizdeki ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Alternatif Vida Çeşitlerinde Uygun Fiyat Yüksek Kalite

Vidalar uygulandığı alana göre farklı tasarımlarla sunulur. Bağlantı yeri ve bağlantı şekline göre alternatif vida seçenekleri değerlendirilebilir. Buldeks vidası alüminyum, ağaç ve PVC gibi malzemelerin betona montajında kullanılır. Yüksek tutuş özelliği ve tozu dışarı atma özelliği vardır. Pencere ve kapıların montajında buldeks vida tercih edilir. Allen çektirme vidası COREX tavan uygulamalarında öne çıkan bir vida çeşididir. İki COREX’in birbirine tutturulması gerektiğinde tercih edilir. Trifon vida kalın gövdeli, iri dişli bir ağaç vidasıdır. Cıvata başlı vida olarak da bilinir. Altı köşe başlı sac vidası sac üzerine montaj yapılan durumlarda kullanılır. Alternatif vida çeşitlerine sitemizden ulaşabilir, en uygun fiyatla yüksek kalitede vida tercihi yapabilirsiniz. Bağlantı çözümlerinde uzman olan firmamızdan kullanım alanına göre vida seçimi yapmak mümkündür. Tam ihtiyacınız olan bağlantı elemanlarını kaliteli firma güvencesiyle sitemizde bulabilirsiniz. Ağaç, ahşap üzerine montaj yapacaksanız ağaç vidalarını tercih edebilirsiniz. İndirimli fiyat avantajlarından yararlanarak bütçe dostu alışveriş yaparken kaliteli ve yüksek performanslı ürün almanın keyfini çıkarırsınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.