x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 120 ürün bulunmaktadır.
Ceta Form J40-032 32 Mm Panç - CETA %37indirim
Ceta Form J40-076 76 Mm Panç - CETA %37indirim
Ceta Form J40-070 70 Mm Panç - CETA %37indirim
Ceta Form J40-035 35 Mm Panç - CETA %37indirim
Ceta Form Panç 22mm - CETA %37indirim
334,80 TL
211,10 TL
EKLE
Ceta Form J40-079 79 Mm Panç - Ceta Form %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Ceta Form J40-033 33 Mm Panç - Ceta Form %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 120 ürün bulunmaktadır.

Standart Adaptörlü HSS Bi-Metal Panç

Metal panç, delme işlemlerinde kullanılan bir ekipmandır. Farklı ebatlarda ve genişlikte olan metal pançlar ile farklı yüzeylerde hasarsız bir şekilde delik açmak mümkün olur. Plastik, ahşap gibi farklı yüzeylerde delik açabilmek için panç modelleri arasından uygun ebatlarda olanları kullanabilirsiniz.

Panç setleri sayesinde açılacak deliğin boyutlarına uygun parçaya kolayca ulaşabilirsiniz. Pançlara uyumlu yapıda olan adaptörler de işlerinizi kolaylaştırır. Civtec Cıvata, panç delik testeresi modellerinde yüksek bir kalite sunar. Ürünlerde bulunan progressor diş yapısı sayesinde kesme işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Aynı zamanda bu özel diş yapısı, çapak temizleme olanağı da sunar.

Delik açma testereleri, üstün bir dayanıklılığa sahiptir. Bunu %8 kobalt alaşımıyla üretilen HSS malzeme sağlar. Dayanıklılığı yüksek olan ürünler, uzun yıllar yıpranmadan kullanılabilir. Değişim zamanı geldiğinde ise metal testere yedeği kullanabilirsiniz.

Metal Panç Nedir?

Matkap ucu, kesici ve delici uçlar arasında bulunan pançlar sayesinde muntazam delikler elde etmek mümkündür. Ahşap, metal, plastik gibi farklı yüzeylerin delinmesine yardımcı olan Bosch panç modellerinde Duramax kalitesi mevcuttur.  Panç anahtar ağzı ve adaptör bağlantıları doğru yapıldığı sürece yüksek verimli bir işlem gerçekleştirmek mümkün olur.

Pançların uç kısımları üçgen bir yapıya sahiptir. Testere özelliğine sahip diş kısımları, boyut itibarıyla birbirinden ayrılır. Hangi ebatlarda bir delik açmak istiyorsanız ona uygun bir panç seçmeniz gerekir.

Metal Panç Çeşitleri

Metal delik açma testeresi modelleri, farklı bağlantı elemanları vasıtasıyla çalışır. Bu bağlantı elemanlarından biri panç adaptörü olarak adlandırılır. Bu adaptör, pancın matkaba takılması için kullanılır. Bosch panç adaptörünü tercih ederek kullanım sırasında hem güvenliği artırabilir hem de yüzey yapısını koruyabilirsiniz.

Standart adaptörlü metal pançları tercih ettiğinizde yardımcı bir aparata gerek kalmadan delik açabilirsiniz. Standart adaptör, farklı ebatlarda olan pançlarda kullanılabilir. Standart adaptör merkezleme ucu takıldıktan sonra deliklere yerleştirilir. Dişlinin vidalanması ve ardından başlığın kapatılması ile panç kullanıma hazır olur.

Metal Panç Ölçüleri

Metal panç ölçüleri kullanım alanlarına göre değişmektedir. 20, 27, 40, 30 ve 102 mm gibi farklı ölçülerde olan modeller bulunur. Merkezleme ucu, adaptör, anahtar ağzı gibi ürünleri bu ölçülere uyumlu olacak şekilde satın alabilirsiniz.

Metal Panç Fiyatları

Panç fiyatlarının uygun seviyede olması sayesinde farklı ebatlarda olan modelleri satın alma şansınız olur. Metal panç fiyatlarının uygun seviyelerde olması sayesinde farklı malzemeleri de aynı anda satın alabilirsiniz. Kılavuzlar, paftalar, testere lamaları, keskiler ve ihtiyacınız olan tüm malzemelere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.