x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 197 ürün bulunmaktadır.
Toplam 197 ürün bulunmaktadır.

Tilki Kuyruğu Testere

Panter testere adı ile de bilinen tilki kuyruğu testereler ahşap ve metal her tür malzemeyi kesmek için tasarlanmış, elektrikle çalışan el aletlerindendir. Profesyonel kullanıcılar ile günlük olarak zorlu kesme işlemleri yapmak isteyen amatörler için ideal bir kesme ve parçalama gereci olan tilki kuyruğu testere çalışma prensibi olarak manuel testereler ile diğer elektrikli testerelerden ayrılır. Kesme işini kusursuz şekilde yapmak için panter testerelerin ucundaki bıçak ileri ve geri hareket etmektedir. Bu hareket sayesinde yüzey zarar görmeden rahatça ve düzgün biçimde kesilir. Ahşap ve metalden yapılmış yüzeyler dışında beton, tuğla ve plastik gibi materyalleri de kesmeye ve düzeltmeye yarayan tilki kuyruğu testere ucuna takılan bıçaklar aracılığıyla işlemleri gerçekleştirir. Panter testerelerin uç kısmındaki bıçaklar çıkarılıp takılabilir. Bu bıçaklar kesme işinin daha az emek ve zaman harcayarak yapılabilmesi için manuel testereler gibi tırtıklı yani dişli bir yapıya sahiptir. Dişler tilki kuyruğu testere ucunun alt tarafında olup tek yönünde bulunur. Testere bıçağının üst bölümü ise düzdür. Bu dişli tasarım düzgün bir kesim yapmaya yararken ince bıçaklar elin ulaşamayacağı her alana girebilmenizi sağlar. Ayrıca bu bıçaklar son derece esnek bir yapıda olduğu için kıvrılarak zeminlere ve yüzeylere istediği istediğiniz şekli temizce vermenize yardımcı olur. Esnekliğin bir getirisi de panter testere ucuna takılan bıçağın kırılmayacağı anlamına gelir. Kaliteli malzemelerden üretilen bu bıçakları ile tilki kuyruğu testere modellerinde ergonomik bir kullanım sunması açısından sağlam bir tutma yeri de bulunur. Böylece kesme işlemi esnasında bıçağın ileri ve geri hareketinden etkilenmez ve mükemmel sonuç alabilirsiniz. 

Tilki Kuyruğu Testere Modelleri

Kesme ve düzeltme işlerinde kullanıcıya zamandan ve emekten tasarruf sağlayan panter testere çeşitleri elektrikli ve akülü seçeneklerden oluşmaktadır. Fakat tilki kuyruğu testerelerin farklı yüzeylerde kullanılmasını belirleyen bıçaklarıdır. Bu işlevsel aletlerin bıçakları değiştirilerek istenilen yüzeyde uygulama yapılabilir. Tilki kuyruğu testerenin farklı çeşitleri ise tilki kuyruğu ahşap testeresi, ilki kuyruğu metal testeresi, kalın metaller için kullanılan tilki kuyruğu ağır metal testeresi, özellikle kurban kesimi için işlev gören tilki kuyruğu kemik testeresi, tilki kuyruğu palet testeresi, tilki kuyruğu paslanmaz çelik testeresi, tilki kuyruğu PVC plastik testeresi ve çivili ahşap yüzeylerde ideal olan tilki kuyruğu metal içeren ahşap testeresidir.

Bahçede budama işlemlerini de yapabileceğiniz tilki kuyruğu testere seçiminde önemli olan kullanım alanını belirlemek ve kaliteli markaları tercih etmektir. Makinenin kalitesini belirleyen marka seçimi uzun ve güvenli bir kullanım sunması açısından elzemdir. Bu sebeple önerimiz Bosch tilki kuyruğu testere modelleri olacaktır. Bosch PSA 700 E tilki kuyruğu panter testere ile Bosch PSA 900 E tilki kuyruğu panter testere modelleri herkesin uygulama yapabileceği çeşitlerdir ve Civtec Cıvata’dan kolaylıkla sipariş edilebilir. Profesyonellerin kullanımına uygun Bosch GSA 1300 Pce Professional fiyatı ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için internet adresimize göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.