x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

Sağlam ve Dayanıklı Konteyner Taban Vidası

Konteynırların iç döşemelerinde kullanılan konteyner taban vidası altyapıya ahşabın hızlı ve kolay monte edilmesini sağlar. İnce helisli dişleri ve geniş başı sayesinde sıkı tutunmaya olanak tanır. Ahşabı zorlanmadan delen matkap ucu vardır. Vida metale geldiği zaman metalde delik açarak ilerler. Metali sıkıca kavrayan vida ahşaba havşa açarak yüzeye tam oturur. Çinko kaplama olan konteyner vidası sağlam ve dayanıklıdır. Tek seferde üç işlem yaparak işleri çok kolaylaştırır. Konteyner vidası çeşitleri seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Tüm ürünlerimizde öncelikle hedefimiz kalitedir. Aradığınız her türlü vida çeşidini sitemizde kolay ve hızlı şekilde bulabilir, istediğiniz ürünleri sipariş ederken lider firma farkını yaşarsınız. Konteyner vidası kaliteli olmalıdır. Kalitesiz vidalar yapının da kalitesiz olmasına neden olur. Sitemizde yer alan vida çeşitleri yüksek kalite standartlarını karşılar. Konteyner vidası fiyatları seçeneklerinde indirim ve kampanya avantajlarımız da bulunur. Sitemizden sipariş verirken her adımda müşteri dostu hizmet olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Yüksek Kalite Uygun Fiyat İle Konteyner Vidası Çeşitleri

Konteyner vidaları kullanım amacına göre çeşitli şekillerde tasarlanır. Tasarım ve özellikleri birbirinden farklı olan vida çeşitleri vardır. Bazı vidalar ahşap bazı vidalar metal bazı vidalar her ikisi için de uygundur. Sunta vidası ahşap yüzeylerde kullanılan en popüler vidadır. Sunta vidası ile MDF gibi parçalar birleştirilebilir. Vidaların uygulama alanlarına göre özellikleri değişir. Uygulama alanlarına göre vidaların biçimleri farklı olur. Vida seçimi yaparken uygulama alanı dikkate alınmalıdır. Dorse taban vidası gibi vidalar detaylı işlerde kolaylık sağlar. Araçlarda kullanılan dorse için kullanılan bu vida sağlam sonuçlar verir. Kullanım alanı ve kullanım amacına göre vida tercihini sitemizden kolaylıkla yapabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm ürünler yüksek kalitede ürünlerdir. Fiyat-performans olarak en verimli sonuçları bizim ürünlerimizden alabilirsiniz. Allen çektirme vidası gibi detaylı vida çeşitlerine de sitemizden ulaşabilirsiniz. Corex tavan uygulamalarında bu vida çeşidi kullanılır. İki corexi birbirine bağlamaya yarar. Buldeks vidası gibi farklı vida çeşitlerine sitemizden kolay ulaşabilir, uygun fiyat avantajlarıyla sipariş verebilirsiniz.

Konteyner Vidası ile Kolay Montaj

Konteyner vidası üç farklı işlemi bir arada yaparak kolay ve hızlı montaj sağlar. Uygulama alanında çok pratik işlem olanakları sunar. Yapılar için ayrıca beton vidası gibi vidalar da kullanılabilir. Beton yapılarda beton vidası konteyner yapılarda konteyner vidası kullanabilirsiniz. Uygulama alanına göre en doğru ve kaliteli vida çeşidini sitemizden seçebilirsiniz. Sitemizde her türlü uygulama alanına uygun bir vida seçeneği bulunur. Trifon vida gibi vida seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Her vidanın farklı bir işlevi ve sağlamlığı vardır. Sağlam, işlevsel ve kaliteli vida tercihini lider firmadan yaparak kaliteyi her detayda yaşarsınız. Bağlantı çözümlerinde lider firma olarak kaliteyi uygun fiyata satın almanızı sağlıyoruz. Farklı vida seçeneklerine sitemizden göz atabilir, uygulama alanına göre en doğru seçimleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.